مدل موی کلیپی Scrunchie و توت فرنگی Millie Bobby Brown

[ad_1]

شما بخاطر اینکه این عکس اخیر Millie Bobby Brown در دهه 90 به لطف مدل مو و بازی لوازم جانبی قوی او گرفته شده است ، بخشیده خواهید شد. در واقع ، بابی براون به نظر می رسد که او فقط از صحنه مجموعه خارج شده است بی سر و صدا.

در 16 فوریه ، انولا هولمز بازیگر دو عکس را در فید اینستاگرام خود منتشر کرد که فریاد زدن بازگشت دهه 90 بلندتر از آن است که دیون بتواند فریاد موری را بزند. این عملاً چک لیست تمام لوازم جانبی بود که ما آنرا دوستانه می شناسیم و دوست داریم. بابی براون موهای خود را نیمه بلند پوشید و با اسکرینکی صورتی و کاملاً روشن بسته ، قسمت های جلوی مو را در قسمت میانی حالت داد و با گیره های توت فرنگی محکم کرد. او با گوشواره های آویز و یک زنجیره عینک لوازم جانبی را مطابقت داد تا قسمت بالای حیوانات کارتونی صورتی او را مطابقت دهد.

اینستاگرام بابی براون هیئت الهام از سبک های مدرن دهه 90 است. ما در حال صحبت از نوارهای ریز با تکه های جلوی مو ، آرایش چشم مات و نان های فضایی هستیم. شاید زمان آن فرا رسیده باشد که سرانجام کلیپ کلیپ پروانه ای و اسکرچین خود را کشف کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>