مدیر عامل KLEKT ، سالی اسکات در مورد آینده فروش کفش های کتانی

[ad_1]

فروش مجدد مد در بالاترین سطح خود قرار دارد و بخشی از این صنعت که رشد چشمگیری در فروش مجدد داشته است کفش های ورزشی است. با تشکر از برنامه هایی مانند StockX ، رویدادهایی مانند Crepe City و افزایش آگاهی در مورد پایداری و مد متعلق به قبل ، سیستم عامل های فروش مجدد محبوب ترین شکل خرید و فروش کفش های کتانی هستند. یک پلتفرم که قصد دارد زنان بیشتری را به صنعت فروش مجدد وارد کند ، KLEKT ، یک بازار آنلاین است که ایمنی و فراگیری را ارتقا می بخشد. ما با مدیر عامل KLEKT ، سالی اسکات ، تماس گرفتیم تا در مورد برنامه و آینده فروش مجدد کفش ورزشی صحبت کنیم.

POPSUGAR: در مورد KLEKT برای کسانی که از آن چیزی نشنیده اند چه می توانید بگویید؟

سالی اسکات: KLEKT یک بازار کفش ورزشی اصلی است. ما خریداران و فروشندگان کفش های کتانی و خیابانی را گرد هم می آوریم تا به ایجاد جامعه ای از افراد همفکر کمک کنیم. صنعت ما غالباً با انتشار جدید کفش های کتانی و لباس های خیابانی همراه است که به آنها قطره نیز گفته می شود ، بسیاری از آنها رد و بدل می شوند و از این رو سخت تر می شود که از بین بروند ، و شروع به اعتیاد به مواد مخدره می کند. سپس این اعتیاد به مواد مخدر تقاضا ایجاد می کند و بنابراین ما فضای امن برای خرید و فروش این محصولات را برای جامعه خود ایجاد می کنیم. هر آنچه در سایت می فروشیم کاملاً جدید و در بسته بندی اصلی آن است ، چیزی که در صنعت از آن به عنوان “بن بست” یاد می شود. روش کار این است که یک فروشنده کالایی را که می خواهد از فهرست ما بفروشد لیست می کند ، چه مقدار پول می خواهد دریافت کند و یا می گوید ، این لیست به صورت زنده ارائه می شود. پس از خرید کالا ، ما به فروشنده اطلاع می دهیم و یک برچسب حمل رایگان به او می دهیم تا برای تأیید اعتبار به KLEKT HQ ارسال شود.

تک تک کالاهایی که در پلتفرم KLEKT فروخته می شوند توسط تیم احراز هویت ما که سالها تجربه دارند ، به دقت بررسی می شوند. ما روند تأیید را بسیار جدی می گیریم و به تیم احراز هویت خود افتخار می کنیم. پس از احراز هویت ، مورد را برچسب گذاری می کنیم تا بگوییم از “چک قانونی” عبور کرده و آن را برای خریدار ارسال می کنیم. جامعه کفش ورزشی یک مکان عالی برای حضور است اما اغلب می تواند مانند یک باشگاه خصوصی احساس شود. ما می خواهیم مردم از اینکه 20 سال است مشغول جمع آوری کار هستند یا تازه شروع به کار می کنند احساس خوشآمد کنند ، ما می خواهیم آنها احساس راحتی کنند و گویا به جامعه تعلق دارند. این چیزی است که همه در آن خلاصه می شود.

PS: مدیرعاملی در صنعتی که قبلاً کاملاً تحت سلطه مردان بوده است ، چه حسی دارد؟

SS: من فکر می کنم چشم انداز خرده فروشی برای همیشه تغییر می کند و کاملاً متنوع می شود. من بیش از 20 سال است که در خرده فروشی کار می کنم و قطعاً آرزو کرده ام که زنان بیشتری در بالای میز ضرب المثل بنشینند. با گفتن این نکته ، در انگلیس ، درصد زنان در مشاغل مدیر عامل هنوز تک رقمی هستند. وقتی کارم را شروع کردم ، تعداد زیادی از زنان در مشاغل برتر نبودند و باید بگویم که این امر بر نحوه مشاهده توانایی های من تأثیر می گذارد.

اگر به سالی 25 ساله بگویید که او مدیرعامل بازار کفش ورزشی پیشرو در اروپا خواهد بود ، من به شما می گفتم که دیوانه شده اید. زنان جوان تیم ما در KLEKT خوش فکر ، جاه طلب و پر از ایده هستند و امیدوارم که ما آنها را الهام بخش و حمایت کنیم تا آنجا که می خواهند بروند. من همیشه فکر می کنم اگر یاد نمی گیرید که ترک می کنید ، بنابراین سعی می کنیم همه اعضای تیم ما چیز جدیدی یاد بگیرند و سرگرم شوند.

PS: در مورد افزایش زنان در استفاده از برنامه های فروش مجدد کفش های کتانی مانند KLEKT چه چیزی توجه کرده اید؟

SS: زنان در بازار فروش مجدد قطعاً نشان می دهند و این بخش را با جهش و محدودیت به دست می آورند. مانند اکثر بازارها ، ما با خالقین زن کار می کنیم و طی سال گذشته ، شاهد افزایش باورنکردنی تعداد کلاه های کتانی زن هستیم که مجموعه کفش های کتانی باورنکردنی خود را تبلیغ و به نمایش می گذارند. این رشد چنان شیفته ما شده است که یک حساب کاربری مستقل IG به نامklektwomens راه اندازی کردیم که در حال اجرا است. واقعاً یک حس جامعه در این کانال وجود دارد و من فکر می کنم این پلی است که در بین کلاه های مخفی زن وجود دارد که در دنیای کفش های کتانی احساس نمایندگی گسترده ای ندارند.

PS: برنامه هایی مانند StockX می تواند برای افرادی که تازه شروع به فروش مجدد کفش های کتانی کرده اند ، کمی ترسناک باشد ، چه چیزی KLEKT را متفاوت می کند؟

SS: KLEKT قبل از هر چیز درباره جامعه است. ما افرادی را که کاملاً عاشق کفش های کتانی و لباس خیابانی هستند جمع می کنیم. این در مورد اشتیاق و علاقه مشترک به کفش های کتانی و گردآوری این افراد همفکر به روشی سرگرم کننده و بازیگوش است. استفاده از برنامه ما فوق العاده آسان است و برای “دریافت” آن نیازی به دانستن چیزی در مورد بازار فروش مجدد ندارید. برای ما این مسئله این است که احساس کنیم مردم انگار بخشی از چیزی هستند ، اشتیاق مشترک دارند و جایی که احساس استقبال می کنند. ما افرادی در جامعه داریم که برای دهه ها در حال جمع آوری هستند و بسیاری از آنها که تازه داستان کفش ورزشی خود را شروع می کنند اما هیچ تفاوتی در رفتار ما با آنها وجود ندارد. همه در KLEKT خوش آمدید. جامعه کفش ورزشی می تواند یک مکان دلهره آور باشد ، اما ما دوست داریم فکر کنیم که در حال تغییر آن هستیم. هر کاری که انجام می دهیم در نتیجه اینکه به نفع جامعه کفش ورزشی است و چگونه می توانیم به عنوان یک تجارت پیشرفت کنیم ، انجام می دهیم.

PS: امیدوارید آینده فروش مجدد کفش کتانی چه آینده ای داشته باشد ، صنعت را به کجا می روید؟

SS: فکر می کنم بازار فروش مجدد تازه شروع شده است. سالهاست که بیشتر جنبشی زیرزمینی است. با این حال ، من فکر می کنم این جریان بسیار رایج تر و جذابیت بیشتری برای بسیاری از افراد در حال حاضر دارد ، نه فقط افراد دزدکی حرکت. منظور من این است که چه کسی نمی خواهد یک جفت کفش ورزشی داشته باشد که تعداد بسیار کمی از مردم دارند؟ کفش های کتانی دیگر فقط کفش نیستند – آنها یک عکس فوری از آنچه شما هستید هستید. آنها روند گذرا نیستند – من فکر می کنم آنها پایه و اساس مد آینده هستند ، به ویژه پس از COVID-19 ، جایی که ما در نحوه برخورد با لباس پوشیدن کمتر رسمیت پیدا کرده ایم و بسیار “گاه به گاه” شده ایم. بازار کفش های کتانی فراتر از 95 میلیارد دلار است و ارزش فروش بازار کفش های کتانی 6 میلیارد دلار در سال 2025 است. من اطمینان دارم که KLEKT برای داشتن بخشی از آن در راه درست است.

منبع تصویر: Klekt

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>