مراجع Cruel Summer’s True-Crime | POPSUGAR سرگرمی انگلستان

[ad_1]

تابستان بی رحمانه -

جدیدترین فیلم هیجان انگیز Freeform ، تابستان بی رحمانه، که در تاریخ 6 آگوست در Amazon Prime Video سقوط می کند ، یادآور نمونه های قبلی مانند دروغگویان زیبا و کوچک با فلاش بک ، پیچ و خم ، قربانیان بی خبر و مجرمان – اما آیا این کاملاً تخیلی است؟ این سریال در یک شهر کوچک و تخیلی در تگزاس طی سه تابستان اتفاق می افتد و موضوع ناپدید شدن کیت ، نوجوان زیبا و محبوب است و اینکه ژانت چگونه دختر نامحبوبی به نظر می رسد جای او را در حالی که گم شده است ، می گیرد. در حالی که تابستان بی رحمانه بر اساس یک داستان واقعی ساخته نشده است ، برخی از موارد بسیار معروف جنایت واقعی را نقض کرده اند. اگر دقت زیادی کرده باشید ، ممکن است چند مورد را انتخاب کرده باشید.

  • در اپیزود دو ، در صحنه ای از سال 95 ، کیت در آشپزخانه آنها با پدرش صحبت می کند و او در حال خوردن تکه های آناناس در شیر است. این اشاره به پرونده JonBenét Ramsey از اواخر دهه 90 است. علاقه مندان به جرم واقعی ، بلافاصله اقدام به این کار خواهند کرد ، زیرا این یک واقعیت مشهور در مورد پرونده است. در گزارش کالبد شکافی مشخص شد که این کودک 6 ساله آناناس و شیر را قبل از مرگ در سال 1996 خورده است.
  • دو تخم مرغ عید پاک JonBenét Ramsey به عنوان موضوعات اصلی در طول مجموعه وجود دارد. محل قرارگیری زیرزمین و زمان سال (کریسمس) در کل پرونده رمزی مهم بود ، زیرا وی در 26 دسامبر 1996 در زیرزمین خود پیدا شد. تابستان بی رحمانه: مارتین هریس کریسمس کیت را در زیرزمین قفل کرد.
  • کل سریال ها مربوط به ربودن کیت توسط دستیار اصلی او ، مارتین هریس است. او او را در خانه اش ، درست در محله خودش و به طرز خطرناکی نزدیک به دوستان و خانواده اش نگه می دارد. این می تواند به آدم ربایی جیسی دوگارد ، که در 11 سالگی هنگامی که به مدرسه می رفت و 18 سال در بند بود ، برگردانده شود. در طول سالها بارها مقامات به خانه ای که او بارها در آنجا بود فراخوانده شدند ، اما هرگز پیدا نشد. کیت که خیلی نزدیک به خانه و توسط کسی که همه در شهر می شناختند نگهداری می شود ، یادآور نجات دوگارد است.
  • یک لحظه محوری در سریال زمانی است که کیت ادامه می دهد نمایش مارشا بیلی و “خارج از متن” می رود ، آشکار می شود که همکلاسی ژانت ترنر او را در اسارت دیده است. در دهه 90 و 00 ، اپرا وینفری بر تلویزیون روزانه تسلط داشت و مصاحبه های عمیق ، احساسی و چشم نوازی بسیاری با مشاهیر و قربانیان جنایات مختلف داشت. از همه قابل توجه تر ، وینفری در سال 2008 با قربانیان آدم ربایی الیزابت اسمارت و آلیشیا كوزاكویچ در سال 2009 مصاحبه كرد.
  • گرچه ممکن است این یک تخم مرغ عید پاک واقعی نباشد ، مارتین هریس در طول نمایش به عنوان یک جنایتکار بسیار جذاب و بی خبر توصیف شده است. او به طور سنتی جذاب و دستیار مدیر است و به نظر می رسد یک پسر برجسته است. یک جنایتکار واقعی وجود دارد که این شخصیت عمومی را نیز دارد: تد باندی. باندی بدنام کاریزماتیک و جذاب بود ، که او را در جنایات خود به نفع خود استفاده کرد. در طی مصاحبه های مطبوعاتی ، بلیک لی بازیگر گفت که مدارک دانشگاه نتفلیکس را تماشا کرده است در منظره دشت ربوده شد (که شامل یک پیرمرد بود که یکی از دوستان خانوادگی خود را نظافت می کند ، مانند هریس که کیت را مرتب می کند) نوارهای تد باندی برای الهام گرفتن از شخصیت او

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>