مراقبت از بدن و موی فلامینگو در انگلستان آغاز به کار می کند

[ad_1]

این روزها نمی توانیم با تعداد مارک های باور نکردنی ایالات متحده که در انگلیس راه اندازی می شوند همگام شویم – و مطمئناً شکایتی نداریم. دیگر لازم نیست که دوستان ما در ایالات متحده جالبترین شلیکهای جدید را تجربه کنند و یا با پرداخت هزینه های گمرکی اخاذی ، آنها را به خارج از کشور حمل کنیم تا خود آنها را امتحان کنیم. آخرین مارک هیجان انگیزی که در انگلستان راه اندازی شده است ، برند مراقبت از بدن Flamingo است.

هدف این برند که برای اولین بار در سال 2019 راه اندازی شده است ، “ارتقا بخش هایی از برنامه های روزمره که به آنها توجه زیادی نمی شود” از طریق مجموعه ای از محصولات مراقبت از بدن و شیک و در عین حال آسان برای استفاده و رفع موهای زائد. این مجموعه شامل نوارهای مومی ، تیغ ، کف اصلاح و محصولات تسکین دهنده پس از اصلاح است. این برند در وب سایت خود گفت: “ما اعتقاد داریم كه رابطه مثبت با مراقبت از بدن با محصولات با كیفیت آغاز می شود و وقتی در خلوت خود را نشان می دهیم ، می توانیم در مجامع عمومی خودمان را نشان دهیم.”

ویراستاران زیبایی ما در ایالات متحده از زمان معرفی این برند از دو سال پیش طرفداران این برند بوده اند.

کلسی کاستانون ، مدیر زیبایی ، گفت: “از نظر من ، فرمول خود دارای قوی ترین قدرت نگهداری از هر کیت اپیلاسیون نواری است که من تاکنون امتحان کرده ام.” “این موهای من را با aplomb گرفت ، این بدان معناست که من مجبور نبودم پس از آن تعداد مناطق دیگر را مرور کنم – اگر از من بخواهید یک پیروزی بزرگ است.” نیازی به گفتن نیست که ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا محصولات را امتحان کنیم.

حتی بهتر ، محصولات فلامینگو در Boots و Sainsbury عرضه می شوند ، بنابراین دستیابی به آنها بسیار آسان است.

فلامینگو در انگلیس در 5 جولای در Boots and Sainsbury’s راه اندازی می شود

منبع تصویر: فلامینگو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>