مراقبت از پوست La Mer در فروش با قیمت کمتر از 100 دلار در فروش سالگرد Nordstrom در سال 2021

[ad_1]

تاکنون ، تابستان 2021 در جبهه فروش زیبایی اثبات شده است. این ماه، نوردستروم دلیل دیگری برای جشن گرفتن به ما می دهد. فروش سالگرد Nordstrom 2021 شروع شد 12 جولای با دسترسی زودهنگام به تخفیف برای دارندگان کارت منتخب. اگر هنوز عضو نشده اید ، نگران نباشید – یا می توانید ثبت نام کنید و امتیاز دسترسی به پس انداز خود را بدست آورید یا نگه دارید 28 جولای در رادار خود را به عنوان رسمی تاریخ شروع فروش.

اما قبل از اینکه همه چیز رو به زوال بگذارد ، ما یک نکته مهم برای شما داریم: مارک لوکس مراقبت از پوست دریا، که برای محصولات با برچسب قیمت شناخته می شود که معمولاً در محدوده سه رقمی قرار دارند و حتی تا 2400 دلار افزایش می یابد ، در طول فروش سالانه زیر 100 دلار به فروش می رسد. اما قبل از شروع به جستجوی کارت اعتباری خود ، در اینجا نسخه خوب چاپ شده است.

La Mer به افتخار فروش سالگرد Nordstrom ، یک کیت دوست داشتنی چهار تکه را تهیه کرده است سفر اندازه Crème de la Mer Set، صرفاً 95 دلار. و با کمتر از 100 دلار ، رژیم کاملی دریافت می کنید که شامل محبوب ترین محصولات این برند است.

در این مجموعه ، شما یک چهارم محصولات مراقبت از پوست را پیدا خواهید کرد: فوم پاک کننده، که دارای یک فرمول ملایم است که با گلیسیرین مرطوب کننده و تحریک کننده کافئین تزریق می شود. لوسیون درمان، مایع مرطوب کننده و سرمی مانندی که بعد از پاکسازی بهتر استفاده می شود. روغن تجدید، یک روغن صورت که با روغن مغذی گل مروارید ، آفتابگردان و جوجوبا فرموله شده است. و نمادین کرم مرطوب کننده Crème de La Mer. این کرم – که با کوکتلی از مواد مناسب برای پوست شما تهیه شده است ، از جمله جلبک های دریایی مرطوب کننده ، عصاره آهک روشن کننده و “Miracle Broth” مغذی خود با نام تجاری – برای انواع پوستهای خشک و بالغ مناسب است.

تمام محصولات موجود در مجموعه ها اندازه مسافرتی دارند و اگر علاقه مند به امتحان آن بوده اید اما کمی از برچسب قیمت معتبر عصبی هستید ، به عنوان معرفی بسیار خوبی برای این برند عمل می کنند.

در صورتی که این مجموعه ها برای برآورده ساختن خواسته های La Mer کافی نیستند ، با استفاده از این محصولات اضافی که کمتر از 100 دلار هستند یا با قیمت تقریبی 100 دلار نیز روال عادی مراقبت از پوست خود را ارائه دهید.

فوم پاک کننده La Mer در زمینه سفید

La Mer The Foaming Foam

فوم پاک کننده لا مر

ضد آفتاب مایع محافظ UV روزانه La Mer Broad Spectrum SPF 50 روی زمینه سفید

La Mer The Broad Spectrum SPF 50 کرم ضد آفتاب مایع محافظ UV روزانه

La Mer Broad Spectrum SPF 50 کرم ضد آفتاب مایع محافظ UV روزانه

لا مر فوم پاک کننده یک شروع لوکس برای رژیم مراقبت از پوست شما است. مرطوب کننده گلیسیرین ، عصاره جلبک دریایی و ترکیبی از روغن های مغذی از جمله دانه کنجد ، برگ اکالیپتوس و روغن بادام دانه باعث شکستن آرایش و کثیفی می شود تا پوست تمیز و نرم شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>