مربی روح Obé Fitness’s Walter Kemp II هسته خود را محکم نگه می دارد – مصاحبه

[ad_1]

اما منبع اصلی درخشندگی سرویس ، 25 نفر از مربیان اوبه هستند که همه آنها هفت روز در هفته به صورت زنده و بر اساس تقاضا از The Box تدریس می کنند. در جدایی های درخشان ورزشی ، آنها چمباتمه می زنند و در برابر مزارع عالی و متحرک از رنگ پاستل غرق می شوند. هنگامی که کمپ از گرم شدن صبح به یک حالت چمباتمه انفجار الاغ منتقل می شود ، The Box از آبی یخبندان به زنگ های طلوع خورشید تبدیل می شود.

کمپ از زمان پیوستن به این شرکت در سال 2018 به عنوان اولین مربی مرد خود ، یکی از درخشان ترین ستاره های صورت فلکی اوبه بوده است. همه گیری ، که مردم را از سالن های ورزشی بیرون کشید و به آغوش خدمات تناسب اندام دیجیتال سوق داد ، فقط قدرت را افزایش داد.

داستان منشأ کمپ در کلاس او به ندرت اتفاق می افتد و گاهی اوقات خطوط یک مثل بدنسازی را به خود می گیرد: او با چاقی دست و پنجه نرم می کرد ، از میامی خود برای پیگیری رقص به نیویورک نقل مکان کرد و چاقی او را به عنوان یک مانع درک کرد. “من استادی داشتم که می گفت نقش رویایی تو در برادوی چیست؟” و من مانند “جلبک دریایی شدم اسپری مو. ‘ و او به من نگاه کرد و گفت ، “فکر نمی کنی برای این کار کمی چاق باشی؟”

کمپ آسیب دیده بود ، اما جاه طلب بود ، بنابراین شروع کرد به تدریج ورزش را در برنامه معمول خود بگنجاند. او می رفت آهسته دویدن و اجازه می داد ذهنش سرگردان شود. یک روز ، او چیزی مانند بینایی را تجربه کرد: یک سیاهپوست زیبا که جلوی او ایستاده است. دوسر ضخیم ، کمر صاف ، زنجیر طلایی و دندانهای پلاتین. والتر کمپ دوم بود اما از آینده. کمپ اکنون می گوید: “از آن روز به بعد ، وزن کم شد.” “هر زمان که تمرین می کنم ، و حتی در کلاسم ، می گویم” خود را ببینید که این تمرین را کامل می کنید. ” اگر می توانید آن را در ذهن خود نگه دارید ، می توانید آن را در دست خود نگه دارید. “

این ما را به قانون دوم مدار قدرت Kemp می رساند. پس از آموزش حرکات ، وقت آن است که بگذاریم ذهن سرگردان شود ، جایی که می تواند طعمه وحی الهی شود.

“دور دوم ، شما دقیقاً می دانید که چه کاری باید انجام دهید.” او سفیدی آسمانی را پوزخند می زند. “حالا شما فقط دارید سرد می کنید.”

به گفته مارک مولت ، بنیانگذار بنیانگذار ، “سرگرمی” ، یا سرگرمی و تناسب اندام همراه با هماهنگی با شکوه ، پیشنهاد ارزش بی نظیر اوبه است. او و بنیانگذار اشلی میلز به عنوان نماینده در CAA ملاقات کردند ، جایی که مهارت آنها در جستجوی مجریان الکتریکی و عشق متقابل آنها به کلاسهای تناسب اندام بوتیک در یک طرح تجاری قرار گرفت. مولت حاضر نیست اطلاعات مربوط به تعداد بینندگان اوبه را که یک استراتژی پیام رسانی شرکتی مشابه Netflix است ، به اشتراک بگذارد: “ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که تمام استعدادها ، همه افراد خانه فقط در داشتن یک تجربه عالی و خالص با مربی اطمینان دارند. ، یا خودشان ، یا گروه ، “او نیمه توضیح می دهد. بعلاوه ، با اشاره نکردن به مطالب ، مکالمات درباره اوبه به طور غیرقابل انکاری به سمت معنویات سوق پیدا می کنند. حتی در این صورت ، مولت پذیرفت ، یک کلاس اوبه با بیشتر شرکت کنندگان در کلاس تناسب اندام سنتی آمریکا شرکت می کند. (بعداً ، به من گفتند كه گفتن “كاملاً مطمئن” است كه هزاران نفر با یك كلاس هماهنگ می شوند).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>