مردان باید بخشی از گفتگو در مورد ایمنی زنان باشند

[ad_1]

خیرخواهان هنگام تجلیل از ادای احترام به گل سارا اورارد ، زن گمشده ای که در جبهه های جنگلی در کنت ، در تابلوی بند در Clapham Common در جنوب لندن در 14 مارس 2021 پیدا شد ، افراد خیرخواه واکنش نشان می دهند - پلیس متروپولیتن لندن در 14 مارس دفاع کرد پس از مشاهده افسران مردی که با جمعیت درگیر شده بودند و تظاهرکنندگان زن را از نظر جسمی منع می کردند ، این کار با اعتراض پر سر و صدا خواستار افزایش امنیت عمومی برای زنان بود.  صدها نفر از محدودیت های ویروس کرونا در 13 مارس شب برای تجمع در پارک کلپام مشترک به نشانه مرگ سارا اورارد ، که در همان اوایل ماه هنگام رفتن به خانه به خانه گم شد ، ناپدید شدند.  از آن زمان یک افسر پلیس در حال خدمت با نیروهای لندن به آدم ربایی و قتل متهم شد.  (عکس از DANIEL LEAL-OLIVAS / AFP) (عکس توسط DANIEL LEAL-OLIVAS / AFP از طریق گتی ایماژ)

ماه مارس ماه تاریخ زنان است ، اما برای بیشتر ما این یک غلتک احساسی با پیچ و تاب های بی وقفه بوده است. رسانه های اجتماعی می توانند یکی از بدترین مکان ها برای یافتن خود در هنگام انتشار یک خبر باشند – اما وقتی امواج شوک با داستان ناپدید شدن و قتل سارا اورارد هنگام پیاده روی در خانه ای در جنوب لندن در همه ما جریان یافت – دقیقاً همان جایی است که خودم را پیدا کردم . روزهای قبل ، من می دیدم که مردان مختلفی با پیام های صمیمانه برای روز جهانی زن ، رسانه های اجتماعی را غرق می کنند و مادران ، خواهران ، همکاران و دوستان خود را سرگرم می کنند. ناپدید شدن سارا اورارد مورد توجه بین المللی قرار گرفت ، به دلیل شوک ما ، آشنایی داستان او ، تجربیات مشترک و ترس بیشتر ، زنان مسئول این اتهام شدند. با هیاهوی گریه های طاقت فرسای همدلی زنان در سراسر کره زمین ، من ساکت تعجب کردم. . . مردان کجا هستند؟

“او مدام روی بازوی من می کشید و من قطعاً به یاد دارم که عقب کشیدم و مقداری آبجو در ظرفش روی من ریخت ، من حتی بیشتر عقب کشیدم و او تمام کوزه را در صورت من خالی کرد.” – کارولان براون ، 30 ساله ، مدیر پروژه

بررسی انجام شده توسط گروه پارلمانی همه جانبه برای زنان سازمان ملل متحد در انگلستان نشان می دهد که 97 درصد از زنان 18 تا 24 ساله اعتراف کرده اند که مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند و 80 درصد اظهار داشته اند که این امر در فضای عمومی اتفاق افتاده است. آزار و اذیت جنسی نژادی ندارد ، نوع بدن را تبعیض نمی گذارد ، سن او نیست ، اما جنسیت مشخصی دارد: زن. از سنین جوانی به ما آموخته اند که اقدامات احتیاطی مناسبی را برای نفی توجه ناخواسته مردان در مدرسه ، محل کار یا حتی در هنگام عمل ساده پیاده روی در خیابان انجام دهیم. از طرف دیگر ، امتیاز مرد (بله ، واقعی است) ، به همتایان ما این اختیار را داده است که بدون ترس از اینکه آن را به خانه منتقل نکنند ، بدون افزایش اضطراب هنگام رانندگی Uber در مسیری ناآشنا ، و بدون کلید پاشیدن ، در جهان آزادانه قدم بزنند. بین انگشتانشان

یادم می آید به این پسر گفتم که نمی خواهم با او برقصم و او مرتب مرا به سمت خط کنگو می کشید. من خیلی خجالت زده و شوکه شده بودم و فقط می خواستم گریه کنم چون لیاقت چنین کاری را نداشتم. او مرتبا می خندید ، و خوشبختانه ، یکی از دوست دخترهای من آنجا بود زیرا او به او فریاد زد و در عوض آبجو به صورت او انداخت.

لندن ، انگلستان - 15 مارس: ادای احترام و پیام های گل به ادای احترام به سارا اورارد در Clapham Common در 15 مارس 2021 در لندن ، انگلیس.  صدها نفر شنبه شب در Clapham Common برای ادای احترام به سارا اورارد ، ساکن 33 ساله لندن که آدم ربایی و مرگ او - ادعا شده به دست یک افسر پلیس متروپولیتن خارج از وظیفه - ادای احترام کرد ، موجی از نگرانی را ایجاد کرد ایمنی زنان  همین نیروی پلیس به دلیل واکنش به مواظبت مورد انتقاد قرار می گیرد ، جایی که آنها چندین شرکت کننده را به دلیل نقض قوانین مربوط به دوره های همه گیری در اجتماعات عمومی به زور دستگیر کردند.  (عکس از دن کیتوود / گتی ایماژ)

مردان در مکالمه گم شده اند زیرا زبان انفعالی و پیام رسانی به آنها امکان می دهد. هیچ آماری وجود ندارد که در مورد تعداد دقیق مردانی که به آزار و اذیت جنسی زنان اعتراف کرده اند وجود داشته باشد و همچنین هیچ عده ای به ما نشان نمی دهند که دوستانشان را برای رفتارهای نفرت انگیز نسبت به زنان تنبیه می کنند. ما برای دیدن این اعداد به مردان احتیاج داریم ، زیرا با قضاوت قربانی که به صورت آنلاین سرزنش می کند ، بدیهی است که بسیاری از آنها در رفتار دوستانشان شریک هستند و بهانه هایی برای آزار و اذیت جنسی زنان آورده اند. “چرا او Uber نگرفت؟” رایج ترین پاسخ آنلاین بوده است ، و با خواندن آن متوجه می شوم که این نکته برای بسیاری از افراد از بین رفته است – گرفتن Uber یک زن را از آزار و اذیت معاف نمی کند.

“او خم شد و سعی کرد مرا ببوسد در حالی که در مسافر Uber را باز می کرد ، من بلافاصله احساس خجالت کردم و هنگام بیرون آمدن عذرخواهی کردم.” – Zoe Gekas ، 25 ساله ، فریلنسر

سال 2017 زمان عجیبی برای حمل و نقل در یونان بود. رانندگان اوبر و رانندگان تاکسی در حال جنگ بودند و این امر وجود داشت که مسافران هنگام استفاده از Uber روی صندلی جلو بنشینند. راننده در طول سفر با من گفتگو کرد و من با ادب موظف شدم. من مطمئن نیستم که در چه مرحله ای از مکالمه انرژی ایجاد کردم که باعث شد به نظر برسد به او علاقه مند هستم ، اما ظاهراً این کار را کردم زیرا او سعی کرد مرا ببوسد. من این حادثه را به اوبر گزارش کردم و راننده با ساختن یک حساب جعلی در فیس بوک اعلام کرد که قصد شکایت از من را دارد. من فقط خوشحال شدم که بدترین داستان من هنوز به این معنی است که باید به خانه بروم.

طی چند روز گذشته ، ما شاهد بوده ایم که زنان داستان های دردناکی را به صورت آنلاین به اشتراک می گذارند ، زیرا همه ما خود را در ناپدید شدن و قتل سارا اورارد می بینیم. توانایی پیمایش در فضاهای عمومی بدون ترس از آزار و اذیت ، چیزی است که همه با آن زندگی می کنیم. در جهانی که همه اقدامات احتیاطی لازم را انجام می دهیم ، تفاوت تعیین کننده بین ما و سارا اورارد هنوز شانس است. تابستان گذشته در حین قفل شدن در لندن ، پیرمردی که من مودبانه سلام کردم و بر روی لوله سلام کردم ، شش ایستگاه از ایستگاه پدینگتون مرا دنبال کرد. همانطور که در خیابان های شلوغ خیابان قرار داشتم ، 20 دقیقه پشت سر من قدم زد. وقتی فهمیدم که تحت تعقیب قرار گرفتم به شریک زندگی ام زنگ زدم. همان مرد مرا به داخل مغازه تعقیب کرد و وقتی در مقابلش قرار گرفت ، گفت که فقط می خواهد هزینه مواد غذایی مرا بپردازد. وحشت زده ، هیستریک شده بودم و تقریباً در فروشگاه مواد غذایی شروع به گریه کردم. این واقعیت که او می تواند تغییر مسیر سفر خود را توجیه کند تا من را با سامری خوب دنبال کند ، مرا بیمار کرد.

“لوله کش برای رفع مشکل در خانه من آمد و من را چنان ناراحت کرد که من ترک کردم و در هنگام بیماری همه گیر به خانه دوستم رفتم تا اینکه او کار را تمام کرد.” – ناتالی لینارداتوس ، 26 ساله ، عضوگیری

همان مردانی که پست های خود را برای روز جهانی زن به اشتراک گذاشتند و دیروز با افتخار عکس هایی از مادران خود را برای روز مادر منتشر کردند ، هنوز در این گفتگوی مهم گم شده اند. زبان انفعالی این لذت را به مردان داده است که در واقع هرگز بخشی از مکالمه ای که آنها را درگیر می کند نباشند. طی هفته گذشته ، من آمار حیرت انگیزی را مشاهده کردم که نشان می دهد چه تعداد زن در آزار و اذیت جنسی بسته بندی شده اند که در پست های زیبایی پسند زیبایی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است ، هنوز هم فکر کردم که مردان کجا هستند؟ چند روز بعد فهمیدم که آنها در زیر سنگر ضعیفی که هشتگ “نه همه مردها” است ، در هم گرفته اند.

مردان عزیز ، ما می دانیم که همه شما درگیر آزار و اذیت جنسی نیستید ، این مخالفت لازم نبود. ما به شما احتیاج داریم که وظیفه خود را انجام دهید ، وقتی دوستتان کاری را انجام داد که آشکارا اشتباه است و دیگر از صداها و امتیازات شما برای محافظت از ما استفاده نمی کند ، به جای اینکه از حاشیه تماشا کنید ، همدستی خود را متوقف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>