مروری بر آزمون شخصیت شناسی رنگ Ktestone از TikTok

[ad_1]

خوب ، اعتراف می کنم: من مکنده تست های شخصیت هستم. من همه چیز در مورد رشد شخصی هستم و یادگیری در مورد خودم احساس می کنم که حواس پرتی سالم نسبت به سایر وظایف موجود در لیست کارهایم است (بله ، من هنوز هم باید مالیات خود را پرداخت کنم). بنابراین اخیراً ، فکر کردم ، چرا در آزمون Ktestone که سراسر TikTok است شرکت نمی کنم؟ من تست Enneagram (نوع هشت) را امتحان کرده ام ، هر روز فال خود را می خوانم (من یک جوزا هستم) ، و اخیراً The Pattern را کشف کردم ، برنامه ای که بر اساس نمودار تولد شما در شخصیت و روابط شما جستجو می کند (بسیار توصیه می شود) . بنابراین وقتی در این روند TikTok قرار گرفتم ، احساس می کردم بی فکر است – مجبور شدم آن را امتحان کنم! و صادقانه بگویم ، نتایج به طرز شگفت انگیزی دقیق بودند.

چگونه می توان تست رنگ شخصی را انجام داد؟

برای دسترسی به تست رنگ شخصی ، باید به وب سایت Ktestone (ktestone.com) بروید و به پایین پیمایش کنید تا “تست رنگ شخصی” را ببینید. این آزمون به همه زبانهای مختلف موجود است ، بنابراین یکی را که با آن احساس راحتی می کنید انتخاب کنید و شروع کنید! فقط یک سر بلند – وب سایت میکند از اوایل دهه 2000 به نظر می رسد مانند هرزنامه عجیب و غریب ، اما خسته نباشید ، این قانونی است.

تست رنگ شخصی چیست؟

باور کنید یا نه ، تست رنگ شخصی تا حدودی شایسته آن است. این سیستم مبتنی بر سیستم پروفایل شخصیت True Colors است که توسط Don Lowry در سال 1978 ایجاد شده است. همچنین با نظریه چهار مزاج مطابقت دارد که شخصیت افراد را بر اساس چهار مزاج اصلی قرار می دهد. این آزمون عصر جدید سطح آبی ، نارنجی ، سبز و طلای فرد را بر اساس مجموعه ای از س questionsالات (به طور دقیق 12) برای ایجاد یک ترکیب رنگ منحصر به فرد اندازه گیری می کند. دو رنگ غالب در نهایت نمایانگر شخصیت شما هستند. نتایج این آزمایش از “عمق اقیانوس” تا “شعله گرم” است و تجزیه و تحلیل عمیق ویژگی های شخصیت شما را که گاهی اوقات می تواند سخیف باشد ارائه می دهد ، اما این باعث سرگرمی بیشتر می شود.

نتایج من

در حالی که فکر می کردم این تست چیزی جز حواس پرتی سرگرم کننده نخواهد بود ، اما به طرز شگفت انگیزی دقیق بود. من نتیجه “شعله گرم” را گرفتم که نمی تواند بیشتر از حد باشد. این یادداشت نشان می دهد که من مستقل هستم و فشار روانی را تحمل نمی کنم ، اما در طرف مقابل من به راحتی حواس پرت می شوم و اگر پشتیبانی مناسب نداشته باشم می توانم از عهده کارها برومدرست است، واقعی) “مراقب باشید!” بخش تنها بخشی بود که مرا از کار انداخت ، زیرا بیان می کند که من “فراز و فرودهای عاطفی زیادی” دارم. احساس می کنم که معمولاً کاملاً یکدست هستم ، اما سلام ، فقط این را می بینم. قسمت آخر یکی از مواردی بود که بیشتر از همه با او طنین انداز شدم – شخصی که بیشتر با او مطابقت دارم. اساساً بیان می کند که من افرادی را که حرفهایشان را عملی می کنند و کسانی که با من همدردی می کنند و به من توجه می کنند دوست دارم (پسران می شنوید؟). من فکر می کنم قسمت مورد علاقه من در نوشتن این بود: “همه بچه های زیبا و خوش تیپ را دوست دارند !! من هم این را دوست دارم.” این من را ترک کرد

به طور کلی ، برای یک تست 12 سالی ، من این را یک خواندن دقیق و جالب می دانم. صداقت همچنین خنده دار بود و من بعنوان یک مربی شرقی ، هر از گاهی از کمی تفت دادن قدردانی می کنم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>