مروری بر ساق های شلوار بدنسازی Sweaty Betty All Day

[ad_1]

عکاسی POPSUGAR / کرستی ولزمنبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / کرستی ولز

اگر مثل من باشید ، شما در تمام طول قفل کردن در شلوارهای شلوار ورزشی زندگی می کنید ، و از اهمیت یک پارچه مناسب و راحت قدردانی می کنید ، پس شما عاشق ساق های شلوار ورزشی تمام روز Sweaty Betty (65 پوند) خواهید بود. در چهار رنگ (سیاه ، سبز جنگلی ، بنفش گیلاس سیاه ، و آبی تیره) و دو طول متفاوت (کامل و 7/8) ، آنها به سرعت جفت شلوار استرچ مورد علاقه من برای تمرین و استراحت در اطراف شده اند.

به دلیل “پارچه نرم ترین کره” به دلیل “پارچه نرم و کره ای” (که باور کنید آنها بی وزن هستند و ذهنشان را خسته می کند) تبلیغ می شود ، به محض اینکه پیک من بسته بتی من را تحویل داد ، من نمی توانستم در برابر وارد شدن پاهایم مقاومت کنم آنها pronto. راحتی در اینجا نیز مطمئناً عملکرد را پشت سر نمی گذارد. در طی آن ماه ها که به خانه وصل بودم ، بیشترین راحتی را از لباس های اوقات فراغت می خواستم. اگر برای نشستن روی مبل خیلی خارش دار یا محدود کننده باشد ، بیرون است. من بعد از چهار ماه بچه دار شدن حتی بیشتر قضاوت می کنم. من حتی چیزی را در نظر نخواهم گرفت که جعبه راحتی را علامت نزند و شما را در همه مکان های مناسب بغل کند.

منبع تصویر: Sweaty Betty

طراحی این شلوار چسبان Sweaty Betty در واقع همان چیزی است که آنها را از سایر جوراب شلواری های تمرینی که امتحان کرده ام متمایز می کند. اینها با استفاده از یک پارچه کشدار و بادوام فوق العاده نرم ، سبک ، عرق ریز و سریع خشک شدن ساخته شده اند – و طبق تجربه ، می توانند کلاس های چرخش عرق کرده را به طور جدی اداره کنند. آنها من را در طول کلاسهایم خشک نگه داشته اند ، و به من اجازه می دهند تا بدون نیاز به عرق خجالت آور عرق ، پس از تمرین برای کارهای مختلف قهوه پس از تمرین بیرون بیاورم.

آیا به دلیل ترس از اینکه کمی شلوار نرفته و نخی از خود نشان دهید ، آیا خود را در پشت کلاس تناسب اندام گروهی مخفی کرده اید؟ خوب نترس ، من All Day Gym Leggings را جلوی آینه های بزرگ سالن ورزشی و آینه های نمایشگاه Ikea آزمایش کرده ام. به دلیل کشش چهار طرفه پارچه ، آیا شما خم می شوید تا وسایل بسته بندی تخت را بردارید یا چمباتمه بزنید. و اگر یوگا انجام دهید ، می توانید نفس راحتی بکشید زیرا هنگام خم شدن برای انجام سگ رو به پایین ، حتی لباس زیر شما را به یوگی های دیگر نشان نمی دهد.

به من اعتماد كن ، هرگاه شگفتی Sweaty Betty’s All Day Leggings را تجربه كردی ، دیگر هیچ بازگشتی وجود نخواهد داشت. شلوار استرچ های معمولی شما به پشت کمد رانده می شوند یا در Depop بارگذاری می شوند. من قبلاً جفت بعدی ام را مورد توجه قرار داده ام. شاید من وقت زیادی را که در آن گیر کرده ام نمی گذرانم ، اما شما هرگز نمی توانید جفت شلوار چسبان تمرینی کافی داشته باشید ، درست است؟

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / کرستی ولز

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / کرستی ولز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>