مسابقات رو در رو نائومی اوزاکا و سرنا ویلیامز

[ad_1]

سرنا ویلیامز به عنوان یکی از معدود بزهای غیرقابل بحث ما که می شناسیم (همچنین به: بیلز ، فلپس مراجعه کنید) ، کل ورزش تنیس را مجبور کرده است تا به سطح خود برسد و دنباله ای برای سایر تنیس بازان رنگی است. نمونه مورد: نائومی اوزاکا ، یکی از برجسته ترین رقبای فعلی ویلیامز ، گفته است که اگر سرنا و ونوس ویلیامز این موانع را از بین نبردند ، “او اینجا نبود”. در همین حال پدر اوزاکا گفت که او با الگویی از خواهران ویلیامز شروع به کار وی کرد. فلاش تا سال 2021 پیش می رود و اوزاکای 23 ساله در نوع خود ستاره ای است و سه گرند اسلم زیر کمربند خود دارد. و در حالی که وی ویلیامز را تعقیب می کند ، و ویلیامز آن گراند اسلم بی نظیر و بی نظیر 24 ام را تعقیب می کند ، مسابقات رو در رو آنها سرگرمی را از دست نمی دهد.

به افتخار اینکه این ورزشکاران باورنکردنی فردا در مرحله نیمه نهایی اوپن استرالیا به میدان رفتند ، با ما در یک مسیر حافظه حرکت کنید و چهار مسابقه قبلی اوزاکا و ویلیامز را از فینال افتتاحیه افتتاحیه US 2018 (بله ، ما در مورد آن صحبت خواهیم کرد) که) به آخرین مسابقه نمایشگاه خود در استرالیا. برای برخی از تنیس عالی و رقابت شدید از دو بهترین ورزشکار در جهان آماده شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>