مستند Caroline Flack توسط کانال 4 منتشر خواهد شد

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 12 نوامبر: کارولین فلاک در ITV Palooza 2019 در Royal Festival Hall در 12 نوامبر 2019 در لندن ، انگلیس شرکت می کند.  (عکس از Karwai Tang / WireImage)

سابق جزیره عشق مجری و مجری تلویزیون کارولین فلاک در فوریه 2020 درگذشت. یک سال از فوت او می گذرد و در حالی که برخی از احترامات دلچسب مانند کیتی پرایس ، لوئیس برتون ، ریتا اورا و لورا ویتمور ، مهمترین ادای احترام هنوز در راه نیست شبکه 4 اخیراً اعلام کرده است که در حال ساختن مستندی با عنوان مجری هستند کارولین فلاک: زندگی و مرگ او.

این مستند قرار است از محبوبیت وی و تلاش برای کنار آمدن با فشار رسانه های اجتماعی و مطبوعات پیروی کند. با استفاده از مخلوطی از فیلم های خانگی از دوران کودکی و فیلم های پشت صحنه فیلمبرداری ، کارولین فلاک: زندگی و مرگ او همچنین شامل مصاحبه هایی از اولی مورس ، درموت اولری و خانواده فلاک خواهد بود.

لی مک مورای ، یکی از اعضای کمیسیون سرگرمی واقعیت کانال 4 ، فاش کرد که “پس از همکاری نزدیک با کارولین در طول سال 2019 ، ما توافق کردیم که با او فیلمی بسازیم که داستان او را بازگو کند و زندگی در زیر انعطاف چنین موشکافی جدی را نشان دهد. متأسفانه ، آن فیلم هرگز ساخته نخواهد شد. امیدواریم این پروژه شاهدی بر شخصیت ، کار و میراث کارولین باشد و ما از خانواده و دوستان وی به خاطر مشارکت آنها بسیار سپاسگزاریم. “

تاریخ انتشار برای کارولین فلاک: زندگی و مرگ او هنوز اعلام نشده است. در ضمن ، پیش پرده پیش رو را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=dyCKT7tCGGY

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>