مستند ITV اشلی بانجو: انگلیس سیاه و سفید

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 06 ژوئن: اشلی بانجو در 06 ژوئن 2021 در لندن ، انگلیس در جوایز تلویزیونی آکادمی بریتانیا ویرجین مدیا 2021 در مرکز تلویزیون شرکت می کند.  (عکس از تیم P. Whitby / گتی ایماژ)

اشلی بانجو قرار است تاریخ سیاه انگلیس را در جدیدی کشف کند ITV مستندی برای ماه تاریخ سیاه در ماه اکتبر. سیاه و سفید انگلیس (یک عنوان فعال) بانجو را در سفر به گذشته خود و کشف تاریخ بریتانیا مشاهده خواهد کرد. “این تاریخچه تاریخی است که سرسختانه خارج از قانون تاریخ انگلیس باقی مانده است – جنبش حقوق مدنی سیاهان در انگلیس ،” ITV است اعلامیه مطبوعاتی گفت. “بخشی از سفر کشف ، بخشی از زندگی نامه صمیمی ، اشلی نشان خواهد داد که نژاد و نژادپرستی چه تاثیری بر زندگی او و خانواده و دوستانش گذاشته است. از اهمیت حیاتی با ملاقات با حقوق مدنی از تاریخ معاصر ، او همچنین سعی خواهد کرد تا درک کند که موضع گیری کنید. ”

بانجو قبلاً در مورد نژادپرستی در انگلیس صحبت کرده است ، به ویژه پس از اجرای برنامه Divers Black Lives Matter برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا در سپتامبر سال 2020. این اجرا 30،000 شکایت بینندگان Ofcom دریافت کرد و به دنبال سو abuse استفاده نژادی شدید نسبت به بانجو و گروه رقص به صورت آنلاین انجام شد. “[The performance] اشلی و رقاصان همکارش را ناگهان در کانون توجهات سیاسی قرار داد و در مرکز انبوه توئیتر روشن قرار گرفت. مرزهای سرگرمی ، سیاست و تاریخ نامشخص است ” ITV نوشت. بانجو در بیانیه ای که در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، گفت: “بسیاری از منفی ها ، تندروی ها و نژادپرستی دقیقاً نشان می دهد که چرا این عملکرد لازم بوده و این گفتگو که از آن ناشی شده ضروری است. نژادپرستی بسیار واقعی است. من می دانستم آن را قبلاً می دانم و من قطعاً اکنون آن را می دانم. ” این اجرا بعداً جایزه تلویزیونی BAFTA را به دست آورد که توسط مردم رای داده شد.

سیاه و سفید انگلیس به عنوان بخشی از ITV است کمپین ها و کمیسیون های ماه تاریخ سیاه. از دیگر نمایش های این آثار می توان به Will.i.am اشاره کرد نقشه سیاه کاوش اینکه سیاه پوستی و انگلیسی بودن در کشوری که او خانه دوم خود و شارلین وایت نامیده می شود چیست فرزند امپایر، که در ریشه های ارتباط او با امپراتوری بریتانیا فرو می رود.

جزئیات بیشتری در مورد سیاه و سفید انگلیس اعلام شده است ، اما به محض اینکه بیشتر بدانیم این مورد را به روز می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>