مسیحی سیریانو در مورد غرور و طراح بودن LGBTQ +

[ad_1]

شیوع همه گیر سرعت کریستین سیریانو را کاهش نداده است. این طراح 35 ساله یکی از اولین کسانی بود که استودیوی NYC خود را به محلی برای ایجاد ماسک تبدیل کرد ، جایی که تیم کوچک فاضلاب خود را برای حمایت از افراد در خط مقدم دعوت کرد. وی همچنین موفق به میزبانی دو نمایش مد شد – یکی از حیاط خانه خود فاصله ای اجتماعی داشت – لباس های فرش قرمز را برای فصل جوایز مجازی سفارشی کرد ، با ThredUp بر روی یک آرم جهانی برای صرفه جویی کار کرد و اولین مجموعه عروس خود را از سال 2017 راه اندازی کرد.

“امسال وقتی صحبت از پراید می شود احساسات زیادی در جریان است و من فکر می کنم همه برای جشن گرفتن از جامعه و فرهنگ ما آماده هستند.”

اکنون او با پیوستن به Burst در رویای ماسک صورت رنگین کمان همراه با کیت نخ دندان ، برای او که هنوز می خواهد در هنگام گشتن در دنیای بازگشایی احساس هوشمندی و امنیت کند ، تمرکز او بر ماه Pride است. درآمد حاصل از کمک مالی 25000 دلاری به پروژه Trevor ، سازمانی است که در زمینه پیشگیری از خودکشی در بین جوانان LGBTQ + تمرکز دارد.

کریستین وقتی در مورد آخرین تلاش خود تلفنی گپ زدیم ، گفت: “احساسات زیادی در رابطه با پراید امسال رخ می دهد و من فکر می کنم همه آماده هستند تا جامعه و فرهنگ ما را جشن بگیرند.” “این ایده کامل من ، به عنوان یک طراح ، ایجاد چیزی برای پراید است که مردم از آن احساس خوبی می کنند و با استفاده از آن احساس شیک بودن می کنند ، این چیزی است که این همکاری خوب است.” کریستین به همان اندازه دیگران هیجان زده است که در خیابان ها بیرون می رود ، می رقصد و از آنچه که همه می پوشند لذت می برد. اما ، مانند اکثر کارهایی که انجام می دهد ، تمرکز او فقط به بازپرداخت کمک می کند تا به آینده ای بهتر و فراگیرتر کمک کند.

برای دیدن همکاری پراید مسیحی و سایر موارد مصاحبه ما درباره تجربه وی به عنوان یک خلاق LGBTQ + در صنعت پیمایش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>