مشاوره بارداری الی گولدینگ از پرنسس اوگنی

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 22 نوامبر: الی گولدینگ (L) و پرنسس اوگنی از یورک در یک ضیافت شام برای جشن توپ حیوانات 2016 که توسط خانواده فیل در باشگاه هنر در 22 نوامبر 2016 در لندن ، انگلیس برگزار شد ، شرکت کردند.  (عکس از دیوید ام. بنت / دیو بنت / گتی ایماژ برای خانواده فیل ها)

الی گولدینگ خبر بارداری خود را در 23 فوریه با همسرش کاسپار جاپلینگ به اشتراک گذاشت و این زوج در کمتر از یک ماه دیگر منتظر اضافه شدن فرزندشان هستند! گولدینگ در انتظار بهترین آمدن کودک کوچک ، در مورد بهترین توصیه بارداری که از دوستان عزیز پرنسس اوگنی و کتی پری دریافت کرده و اینکه چرا اینقدر طول کشید تا خبر را اعلام کند ، صحبت کرد.

در حالی که گولدینگ از انتظار خود خوشحال است ، او اعتراف کرد که مدت زیادی منتظر ماند تا بارداری خود را فاش کند – به طور دقیق 30 هفته – زیرا “من به زمان نیاز داشتم تا سرم را دور بزنم” ، او در مصاحبه اخیر برای تلگراف. گولدینگ در لحظه کشف باردار بودن ، چندین پروژه همزمان داشت ، از جمله آلبوم چهارم روشن ترین آبی و یک کتاب تناسب اندام در آینده آرام تر ، فیتر ، قوی تر. تا وقتی که او و جاپلینگ به خانه جدیدی نقل مکان کردند – “خانه ما” ، او خودش آن را صدا کرد – که “احساس می کرد ما این ریشه های مناسب را داریم و لحظه مناسبی برای گفتن چیزی بود – من هم فقط یک حمام جدیدی که من بسیار افتخار می کردم در آن به نمایش بگذارم [maternity] عکس! “

گولدینگ بعداً همه چیزهای عجیب و غریب و شگفت انگیزی را که به عنوان یک مادر آینده تجربه می کند ، مانند اشتیاق ساردین حلبی ، Weetabix Minis و مک دونالد ، “در یک زمان خورده نیست” ، نشان داد. وی به شوخی گفت: “فرد متعصب سلامتی ، که مدتهاست از مزایای اسفناج ، زغال اخته و همه چیزهای ارگانیک و تمیز عالی است” گولدینگ و جوپلینگ نیز کاملاً از انحناهای جدید خود لذت می برند و اضافه می کنند که او “همیشه بدن دونده ای داشته و اکنون من یک الاغ بزرگتر و این مشاعره های نسبتاً خوب دارم”. اما یکی از جالب ترین مصاحبه های اخیر گولدینگ ، قدردانی وی از دوستانش پرنسس یوجنی و کیتی پری است که “توصیه های عالی مانند اینکه بهترین بالش های بارداری را برای داشتن یک خواب خوب شبانه” یافت.

POPSUGAR را برای آخرین به روزرسانی های بارداری الی گولدینگ بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>