مشاوره ونوس ویلیامز برای بازیکنان تنیس مبتدی

[ad_1]

ونوس ویلیامز

اگر در هنگام شیوع بیماری همه گیر تنیس را شروع کرده اید ، در شرکت خوبی هستید. این ورزش در هنگام پناه گرفتن در محل رونق گرفت. در زمانی که سالنهای ورزشی خاموش بود و بسیاری از ورزشها متوقف شدند ، سه میلیون نفر شروع به بازی تنیس کردند – این 44 درصد افزایش نسبت به سال قبل است.

ونوس ویلیامز هفت بار گرند اسلم و چهار بار قهرمان طلای المپیک به POPSUGAR گفت: “این باعث می شود كه مردم به سمت تنیس گرایش پیدا كنند.” وی در جریان مصاحبه ای با ارتقا WELL Health-Safety Rating ، علامتی که نشان دهنده یک ساختمان یا مکان است ، گفت: “سال گذشته بسیاری از افراد تنیس را کشف کرده اند. این یکی از ورزش هایی بود که ایمن بود و می توانستید در فضای باز بازی کنید.” برای حفاظت از سلامتی و ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان آنها گام برداشته است. ویلیامز به چندین مشهور دیگر از جمله لیدی گاگا و جنیفر لوپز در یک کمپین تبلیغاتی برای مهر و موم ایمنی پیوست.

این ورزش دور از دسترس اجتماعی ممکن است مقداری از محبوبیت خود را مدیون یک پادزهر کامل برای اثرات استرس همه گیر و عادتهای کم تحرک باشد: “این بسیار جسمی است. شما را در یک فرم عالی قرار می دهد. همچنین بسیار ذهنی است. چیزهای زیادی برای دادن و این خیلی به تو می دهد “، او در مورد مزایای بازی گفت.

وی گفت: ویلیامز برای همه آن تازه واردان این خرد را ارائه می دهد: “از شکست نترس”. “من فکر می کنم این همان چیزی است که بازیکن تفریحی را عقب نگه می دارد … اما در مسیر رسیدن به عظمت گاهی اوقات عظمت زیادی وجود ندارد.” که توصیه خوبی هم در خارج از دادگاه است.

ویلیامز همچنین افراد تازه وارد را تشویق می کند که وقت خود را صرف اصلاح تکنیک کنند. وی گفت: “شما باید از نظر فنی سالم باشید زیرا تنیس سریع حرکت می کند.” وی گفت: “شما وقت تفکر ندارید ، باید تکنیک های خود را در آنجا داشته باشید.” و البته داشتن مربی خوب نکته کلیدی است. “هنگامی که مربی یا کسی در واقع به شما نشان می دهد که چگونه این کار را به روش صحیح انجام دهید ، به همان روش قدیمی برگردید ، فقط با آن همراه باشید ، از سرعت بهتر شدن شما به طرز شگفت انگیزی متعجب خواهید شد.”

منبع تصویر: با مجوز از IWBI

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>