مشاوره John Oliver 2018 به Meghan Markle Resurfaces

[ad_1]

با توجه به مصاحبه اخیر شاهزاده هری و مگان مارکل با اپرا وینفری ، مصاحبه جان الیور و استیون کولبرت در سال 2018 موضوع جدیدی شده است. در طول حضور او در سال 2018 در نمایش دیرهنگام، جان متوقف شد تا با استفان در مورد عروسی سلطنتی بین مگان و هری صحبت کند و اینکه چرا او دقیقاً از این احتمال هیجان زده نیست.

“اگر او در آخرین لحظه از این کار خارج شود من او را سرزنش نخواهم کرد. فکر نمی کنم شما نیازی به دیدن قسمت پایلوت فیلم تاج “” جان اظهار داشت. برای درک اولیه این که ممکن است با خانواده ای ازدواج کند که می تواند عوارض عاطفی برای او ایجاد کند. ” در حالی که حمایت را انکار کرد.

در این کلیپ ، مخاطبان از نگرانی های جان می خندند در حالی که استفان روی جنبه های افسانه ای داستان هری و مگان تمرکز می کند. استیفن در حالی که جان سعی کرد با دقت کلمات بعدی خود را انتخاب کند ، پاسخ داد: “اما این نسل افراد خوبی به نظر می رسد. اکنون همه آنها خوب هستند ، درست است” جان ادامه داد: “منظورم این است كه آنها یك گروه كوتاه كننده احساسی از افراد دارای نقص اساسی هستند كه یك كار شبه بسیار احمقانه دارند. “این همان چیزی است که او با آن ازدواج می کند. بنابراین امیدوارم که این کار را دوست داشته باشد. برای او عجیب خواهد بود.”

تفاوت فاحش تحسین استفان از سلطنت ها و انتظاراتش از عروسی سلطنتی در برابر نگرانی آشکار جان ، یادآور تعداد زیادی از سلطنت در ایالات متحده است. مگان می دانست که او عاشق هری است و از اینکه می تواند عضوی از خانواده او باشد هیجان زده است. در مصاحبه خود با اپرا ، این زوج حتی در مورد چگونگی گرم و استقبال از همه تا پس از سفر به استرالیا صحبت کردند. افراد خارجی که به آنجا نگاه می کردند ، می دیدند که مواردی وجود دارد ، اما هیچ کس نمی توانست دقیقاً پیش بینی کند که “عوارض عاطفی” روان روح مگان تا چه حد شدید خواهد بود. بحث کامل جان و استفان در مورد پیوستن مگان به خانواده سلطنتی را می توانید در کلیپ بالا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>