مصاحبه امروز نمایش بچه های مگان فاکس را تماشا کنید | ویدئو

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=yApfcOEKD_w

مگان فاکس چند مهمان ویژه داشت که در طول حضور خود ظاهر شدند امروز نمایش مصاحبه. روز دوشنبه ، دو پسر از این بازیگر زن در حالی که او آخرین پروژه خود را تبلیغ می کرد ، روی صفحه ریز شدند ‘تا مرگ در گفتگو با ساوانا گاتری و جنا بوش هاجر. در دنیایی از جلسات و مصاحبه های مجازی ، بسیاری از والدین احساس می کنند که یک غافلگیر کردن (و معمولاً از او خواسته نمی شود) از بچه های پس زمینه است.

مگان توضیح داد که بلافاصله پس از بیدار شدن پسرانش – نوح 8 ساله ، بودی 7 ساله و سفر 4 ساله – برای مصاحبه نشسته بود. در ابتدا ، یکی از بچه های او فقط در پس زمینه قدم می زد ، قبل از اینکه به شوخی به او گفت که از اینجا بخزد. خوب ، او این حرف را به قلب زد و برای بقیه مکالمه پسران پسران و زانوهای خود را عقب و جلو رفتند. مگان هر وقت آنها را در دوربین خودش گرفت ، به سختی می توانست آن را کنار هم نگه دارد.

در طول مکالمه با ساوانا و جنا ، مگان همچنین در مورد تجربه های تلخ و شیرین مادرانه صحبت کرد. وی گفت: “کاش راهی وجود داشت – مطمئنم بسیاری از مادران چنین احساسی دارند – جایی که می توانستید هر چند وقت یک بار و به مدت یک روز آنها را در آن دوره 2 یا 3 ساله قرار دهید.” . “سخت است که مشاهده کنیم آنها خیلی سریع رشد می کنند. این چیزی است که من واقعاً با آن خیلی دست و پنجه نرم می کنم. من همیشه در مورد آن گریه می کنم زیرا آنها خیلی سریع بزرگ می شوند.” خوب ، این خاطراتی است که او می تواند برای همیشه با بچه های ناز خود گرامی داشته باشد. مصاحبه مگان را در بالا در علامت 24:13 بررسی کنید یا کلیپ توییتر زیر را تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>