مصاحبه با بتانی ویلیامز برای تمام داستان های ما

[ad_1]

مجموعه جدید بتانی ویلیامز ، همه داستانهای ما ، از کار طراح با The Magpie Project ، یک سازمان مردمی پشتیبانی می کند که از زنان و کودکان زیر 5 سال که در معرض خطر بی خانمانی هستند حمایت می کند. همه داستان های ما داستان پنج نفر از این خانواده ها را برجسته می کند و از آنها با پوشیدن لباسهای با بافت غنی از ویلیامز ساخته شده از پارچه و مواد زائد انتشارات عکس می گیرد. برخی از قطعات برجسته این مجموعه دو کرست با همکاری طراح ولزی ، روزی ایوانز است که باعث شده استخوان کرست از ضایعات بسته بندی میوه خارج شود. شش نگاه از All Stories ما برای ارسال ویلیامز برای فینال جایزه بین المللی وولمارک 2021 انتخاب شد و طراح با POPSUGAR در مورد اینکه چگونه اتحاد با جوامع حاشیه ای نیروی محرکه کار او است صحبت کرد.

ویلیامز درباره مجموعه خود برای هفته مد دیجیتال لندن به POPSUGAR گفت: “این به نوعی مربوط به داستانهای کودکی است.” “چگونه آنها به زندگی بزرگسالی شما فراتر می روند و اهمیت در تقسیم قدرت و ارزش و به اشتراک گذاشتن داستان های مردم است.”

“این به نوعی مربوط به داستانهای دوران کودکی است. نحوه انتقال آنها به زندگی بزرگسالان و اهمیت در تقسیم قدرت و ارزش و به اشتراک گذاشتن داستانهای مردم.”

پس از به تازگی برنده BFC 2021 /Vogue جایزه طراح مد ، ویلیامز در حال برنامه ریزی است که چگونه متفکرانه جایزه برند خود را سرمایه گذاری کند. “ما می توانیم کارهای زیادی را با جایزه و پروژه های تحت هدایت جامعه و طرح های اجتماعی تولیدی که با آنها کار می کنیم انجام دهیم. ما یک برنامه راهنمایی داریم ، بنابراین می توانیم در واقع مقداری بودجه برای آن اختصاص دهیم و بیشتر توسعه دهیم یک جنبه آموزشی از کاری که ما انجام می دهیم و حمایت از آن برای ما واقعاً مهم است. من بسیار خوش شانس بوده ام که مربیانی داشته ام ، بنابراین برای من بسیار مهم است که ما دانش صنعت خود را با نسل بعدی به اشتراک بگذاریم. و به خصوص در دوره ای مانند آمدن خارج از همه گیری ، زمان بسیار دشواری برای دانشجویان و فارغ التحصیلان است ، بنابراین ما می خواهیم بتوانیم از جایی که می توانیم پشتیبانی کنیم. “

ویلیامز با محوریت داستان های زنان و خانواده های حاشیه ای کار باورنکردنی انجام می دهد. اما بعد از چنین سال تحول اجتماعی همه گیر ، ما تعجب کردیم که او به عنوان طراح لباس و به عنوان یک فرد سفیدپوست ، اتحاد را چگونه می فهمد؟

ویلیامز در مورد کار خود با پروژه های جامعه خود از جمله پروژه سرخابی ها و ایجاد تغییرات صنوبر گفت: “ما به نوعی تنظیم شده ایم تا کار خود را هرچه بیشتر فراگیر کنیم و تا حد امکان از افراد پشتیبانی کنیم.” “برای من ، این یک بخش جدایی ناپذیر از کاری است که همه باید انجام دهند. من واقعاً به این نوع کارها اعتقاد دارم و اطمینان حاصل می کنم که ما تا حد ممکن احترام و مسئولیت پذیری قائل هستیم. از طریق همکاری ، به شما نشان می دهد مهم بودن افرادی را از تمام جنبه های مختلف زندگی در پروژه ها برای غنی سازی کار و برجسته کردن صداهای مهم ، داستان ها و پیام رسانی داشته باشید. نوع تجربه من در زمینه ساخت اجتماعی بسیار مربوط به میزان سودمند بودن ساخت و قدرت آن است ، و توانمند سازی آن می تواند باشد. “

“از طریق همکاری ، به شما نشان می دهد که مهم است که افراد از تمام جنبه های مختلف زندگی در پروژه ها غنی سازی کار و برجسته کردن صداها ، داستان ها و پیام های مهم را داشته باشید.”

وی اظهار داشت که انحصاری که برای اولین بار وارد دنیای مد کرده است احساسی نیست که او می خواست تکرار کند. عدم استقبال از طرف صنعت ، ویلیامز را ترغیب کرد تا فضای گسترده تری در آن ایجاد کند و پروژه جامعه خود را به آن فضا دعوت کند. وی گفت: “من فکر می کنم که این برای نسل بعدی واقعاً مهم است.” “اگر احساس نمی کنید که شامل شوید ، می توانید فضای خود را تولید کنید ، می دانید منظور من چیست؟ و جامعه خود را به آن فضا دعوت کنید و کارهای باورنکردنی انجام دهید.”

در حالی که بیماری همه گیر ما را مجبور کرده است تا از جوامع خود قدردانی بیشتری داشته باشیم ، اما همچنین به ما الهام می دهد تا در مورد روش های کار و نحوه مدیریت سلامت روان خود تأمل کنیم. برای ویلیامز رقمی سازی هفته مد لندن هدیه ای باورنکردنی بود. وی قدردانی می کند که به برند وی اجازه می دهد مخاطبان خود را باز کرده و کار خود را در دسترس قرار دهد. وی گفت: “من كل نمایش را دوست نداشتم و شما فقط می توانید از این تعداد نفر دعوت كنید.” “ما بدیهی است که همه پروژه های جامعه خود را به این موارد دعوت می کنیم ، اما هنوز هم این نوع انحصار ، کسی که در آن ردیف نشسته است ، و آن جنبه از آن ، که من احساس می کنم وقتی چیزی را آنلاین قرار می دهید ، هر کسی می تواند آن را تماشا کند و بخشی از آن باشد. “

ویلیامز همچنین سرعت کندتر زندگی را مشاهده کرد که به دنبال COVID-19 بعنوان یک پوشش نقره ای و فرصتی برای تنظیم مجدد ، استراحت و اطمینان از تحت فشار قرار گرفتن زنجیره تامین اجتماعی این برند بود. “این یک چیز واقعاً ضروری برای ما بوده است که باید کمی بیشتر وقت داشته باشیم تا بتوانیم محصول خود را واقعاً توسعه دهیم ، خیاطی را توسعه دهیم و بتوانیم از این مجموعه استفاده کنیم. و من فکر می کنم که ما واقعاً به آنچه آزاد می کنیم افتخار می کنیم.”

ویلیامز گفت: “قبل از همه گیری ، حداقل ماهی یک بار در مسافرت بودم و همچنین مجبور شدم شب ها برای کار به سراغ چیزهایی بروم.” “من همیشه احساس می کردم کاملاً سوخته و هیچ وقت برای خودم ندارم. این [pandemic] به من این امکان را داده است تا در فضای خود کمی بیشتر احساس زمین کنم و کمی بیشتر برای خودم وقت پیدا کنم. “

بیست درصد از سود مجموعه مجموعه داستانهای ما ویلیامز از طریق صندوق خیرخواهانه بتانی ویلیامز به پروژه مخابرات اهدا خواهد شد. برای دیدن مجموعه کامل به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>