مصاحبه با بنیانگذاران دختر پوستر ، فرانچسکا و ناتاشا

[ad_1]

بنیانگذاران دختر پوستر Francesca Capper و Natasha Somerville (Daniel Sachon)

آیا شما با دختر پوستر آشنا هستید؟ بوتیک آنلاین مستقر در لندن که توسط Francesca Capper و Natasha Somerville تاسیس شده است داغترین لباسهای تابستان 2021 را ایجاد می کند. ما پس از اینکه Rowan Blanchard عکسی را در اینستاگرام با پوشیدن لباس شارلوت این برند در پاییز 2020 به اشتراک گذاشت ، ابتدا عاشق لباس های کاملاً مضحک پوستر شدیم. اما در آن زمان جایی برای رفتن وجود نداشت ، فقط بهار 2021 بود که ستاره هایی مانند Dua Lipa ، Kylie Jenner ، Selena Gomez و Doja Cat شروع به جلب توجه به طرح های “جسورانه و جسورانه” این برند کردند. با توجه به اینکه Poster Girl یکی از مارک های تابستان 2021 است ، ما با طراحان در مورد چگونگی تصمیم گیری یک جفت مشکی قرمز برای دوستی خود صحبت کردیم ، لحظات شاخص اوایل مد 2000s که چشم انداز آنها را الهام بخشید و چگونگی گسترش نام تجاری با حرکت چشمگیر.

بنیانگذاران Poster Girl معتقدند که همکاری Aries و Gemini آنها بسیار شگفت انگیز است زیرا “در ستاره ها نوشته شده است”. همان جادو و چشم انداز در زیبایی شناسی طراحی آنها آشکار می شود ، که از هفته دوم آنها در Central Saint Martins شروع شد و در سال 2017 به واقعیت تبدیل شد. “پوستر دختر به POPSUGAR گفت:” ما واقعاً مستقیماً کلیک کردیم. سامرویل گفت: “فرانچسكا در شروع دوره یك هفته تأخیر داشت و با پاشنه های قرمز راه می رفت ، بنابراین به طور طبیعی می خواست فوراً دوست او باشد.” “مردم همه وقت ما را به عنوان خواهر اشتباه می گیرند و من حدس می زنم که وقت زیادی را با هم می گذرانیم و همیشه هماهنگ هستیم.”

دختر پوستر پاییز 2021 (دختر پوستر)

“فرانچسكا در شروع دوره یك هفته تأخیر داشت و با پاشنه های قرمز راه می رفت ، بنابراین به طور طبیعی می خواست فوراً دوست او باشد.”

به محض اینکه سامرویل و کاپر دوست شدند ، یک شب دختران مست به یک امر مشهور تبدیل شد و همان روز بعد آنها در استودیویی مشغول طراحی ، برنامه ریزی و تبلیغ نام های تجاری برای آنچه Poster Girl می شد ، شدند. “ما عقاید خود را در پشت رسید نوشتیم!” آنها گفتند ، و به زودی روشن شد که مغناطیسی که آنها را به هم نزدیک کرده بود ، انرژی مشابه “جسورانه و جسورانه” بود که مارک تجاری را تعریف می کند. و در حالی که دختر پوستر در نوع خودش یک نماد است ، کاپر و سامرویل مجبور بودند سریال هایی مانند این را اعتبار کنند زندگی ساده و ستارگانی مانند لیل کیم برای الهام بخشیدن به سبک شخصی خود.

“ذکر یک دروغ خواهد بود زندگی ساده، به معنای واقعی کلمه نمادین “، آنها به عنوان یکی از بزرگترین تأثیرات این برند اعتراف کردند.” لحظات افسانه ای مانند بیلی باب و آنجلینا جولی در آن فرش قرمز ، همراه با سریال هایی مانند نمایش آنا نیکول اسمیت! لیل کیم اساساً خداست. راستش را بخواهید ، زنانی که معمولاً پول نمی دهند و هر جهنمی را که می خواهند می پوشند و با این کار باورنکردنی به نظر می رسند! “لحظات سبک نمادین از اوایل دهه 2000 نقطه شروع زیبایی شناسی دختر پوستر است ، اما در مورد دختران پوستر امروز – نام تجاری از کایلی جنر به عنوان “دختر نهایی” خود نام می برد. دختر پوستر عاشق این است که جنر یک “نیروی قدرت در اینستاگرام و مادر الهام بخش است ، برای او باورنکردنی است که ما را با پوشیدن طرح های خود پشتیبانی کند.” Dua Lipa همچنین موزه معاصر این برند به دلیل “سلطه جهانی بر صنعت پاپ” خود ، و بنیانگذار Poster Girl از شانیا تواین به عنوان سبک اصلی خود و “کودکی کشور” نام برد.

مارک بعدی چیست؟ سلطه بر جهان البته. از آنجا که به سرعت در وضعیت فرقه رشد می کند و Bimini Bon Boulash ، Clara Amfo و Jordyn Woods را به عنوان طرفداران وفادار در نظر می گیرد ، Capper و Somerville بر مقیاس گذاری Poster Girl تمرکز دارند. از سال 2017 ، این مارک به طور انحصاری در وب سایت اختصاصی آن در دسترس بود و اخیراً با سهامداران بزرگی مانند فلانلز و سنسنس برای بهار 2021 راه اندازی شده است. کار کنید و قطعاً ما را از طریق دیگری بیش از یک مورد پشتیبانی کرده اید “، بنیانگذاران گفتند. آنچه که ما بیشتر از آن هیجان زده ایم گسترش بین المللی این برند است که برای تابستان 2021 برنامه ریزی شده است. “Poster Girl” اخبار اختصاصی را با POPSUGAR به اشتراک گذاشت: “ما در ماه جولای یک مکان بسیار آفتابی برگزار خواهیم کرد.” “یک شهر جدید ، یک کشور جدید ، بنابراین ما نمی توانیم منتظر آن بمانیم!”

دختر پوستر پاییز 2021 (دختر پوستر)

طراحی های جسورانه و جسورانه پوستر دخترانه را در فروشگاه اینترنتی Flannels ، Ssense و Poster Girl خریداری کنید.

منبع تصویر: دختر پوستر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>