مصاحبه با بنیانگذار Amica App ، Heeral Pattni

[ad_1]

هیچ رازی نیست که سفر به تنهایی NSFW باشد (برای آنها بی خطر نیست) زنان ) ، اما این نباید مانع از کشف جهان و داشتن تجربیات جدید شود. Amica یک برنامه جدید است که با ارائه نکاتی برای سفر ایمن به زنان ، در عین حال کمک به آنها برای کشف تجربیات جدید با دیگر زنان همفکر در همان منطقه ، به تسهیل این امر کمک می کند. ما با موسس ، Heeral Pattni همراه شدیم تا در مورد روند ایجاد برنامه ، تأثیر قفل در دوستی ها و چگونگی دوست سازی در بزرگسالی صحبت کنیم.

پاتنی به POPSUGAR گفت: “من در تابستان 2019 به این ایده رسیدم ، در زمانی که خیلی دوست داشتم خودم سفر کنم. در آن زمان ، من واقعاً اعتماد به نفس نداشتم که به تنهایی به آن بپردازم ، زیرا این مفهوم کاملا دلهره آور بود.” . “همچنین زمانی بود که به این شکل درآمدم ،” من قطعاً می خواهم با افراد جدیدی ملاقات کنم ، اما همچنین واقعاً نمی دانم چگونه این کار را انجام دهم زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد. شما باید نوعی فردی باشید که مردم در بار می پرسند ، “آیا می توانم با تو بنشینم؟” و اگر شما آن شخص نیستید ، بسیار سخت است ، به خصوص اگر در کشور جدیدی باشید ، “توضیح داد.

علیرغم وجود برنامه های دوستی مانند Bumble BFF و Huggle ، پاتنی معتقد است که هیچ چیز خاصی برای سفر وجود ندارد و “این انگیزه فوری برای ملاقات با کسی همیشه در آن برنامه ها وجود ندارد ، زیرا شما فقط می توانید برگردید و چهارم در مکالمه. من می خواهم بدانم ، “چگونه واقعاً اولین حرکت را انجام می دهم؟” “با آمیکا ، منافع کاربران آن در برنامه قابل مشاهده است ، که نه تنها به تشویق مکالمه بین کسانی که دارای آن علایق هستند کمک می کند ، بلکه همچنین حضور جمعی در رویدادها را تشویق کنید.

از نظر منطقی ، نحوه کار بسیار ساده است. پاتنی توضیح داد که “شما ثبت نام می کنید و چهار دسته وجود دارد: فعالیت ، فرهنگ ، غذا و نوشیدنی. سپس علاقه مندی ها را در این دسته ها انتخاب می کنید ، به عنوان مثال ، چشیدن شراب ، کلاس های آشپزی ، طبیعت ، پیاده روی ، دوچرخه سواری. ما غذاهای آنجا داریم ، too: callow، kosher، vegetarian، and vegan، و گزینه هایی برای نوشیدن وجود ندارد. ” سپس با استفاده از عکس ، بیوگرافی و برخی از درخواست ها یا س questionsالات یک نمایه ایجاد می کنید تا کاربران بتوانند شما را بهتر بشناسند. بهترین قسمت این است که همه کاربران قبل از شروع تعامل با افراد موجود در برنامه ، باید توسط تیم Amica تأیید ویدئو شوند. تا آن زمان ، ویژگی ها فقط به ارائه اطلاعات محدود می شوند. این روش Pattni برای اطمینان از ایمن بودن برنامه برای استفاده و انتقال ایمن از دوستی آنلاین به شخصی است.

ایمنی زنان در قلب این برنامه قرار دارد و پاتنی به ما گفت که “ما همه تلاش خود را می کنیم تا سیستم عامل واقعاً ایمن باشد. ما همچنین نکات ایمنی را در اختیار شما قرار می دهیم که هنگامی که می خواهید به شخصی فقط برای یادآوری کاربران پیام دهید ،” اگر با آنها ملاقات می کنید ، مطمئن شوید که در مکانی امن با سایر افراد اطراف است. ‘ هر زمان که از طریق اینترنت با شخصی ملاقات می کنید ، مواردی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا فقط کمی بیشتر مراقبت کنید. این پلت فرم به عنوان یک فضای واقعاً امن و خوشامدگویی ساخته شده است و با دیدن فیلم های معرفی افراد ، واقعاً متفاوت است. و راهی که همه برای سفر به تنهایی بسیار عصبی هستند ، اما برای ایجاد ارتباط باز هستند. من فکر می کنم این گشودگی در هیچ سیستم عامل دیگری تکرار نمی شود. ”

به عنوان یک زن آسیای جنوبی ، اعتراف می کنم که ایده سفر انفرادی برای من واقعاً گزینه مناسبی نبوده است ، صرفاً به این دلیل که می دانم این چیزی است که مادر من هرگز با آن احساس راحتی نخواهد کرد. از زمان کودکی سعی کردم او را متقاعد کنم که اجازه دهد یک شب در خانه های دوست بمانم و ملاقات با دوستان خارج از مدرسه کار سختی بود مگر اینکه با والدین آنها ملاقات کند. حتی در سن 25 سالگی می توانم تشخیص دهم که او وقتی برای گذراندن وقت با یکی از دوستان مردد است که قبلاً خبری از او نبوده است. این چیزی است که در بین خانواده های جنوب آسیا بسیار رایج است ، بنابراین ایده داشتن ویدیویی که بتوانم پیش از سفر بالقوه او را به او نشان دهم ، فوق العاده مفید به نظر می رسد.

پاتنی گفت که “اغلب زنان قهوه ای و سیاه پوست از این فضاها و از این روایت خارج می شوند [of travelling solo]. با من که جنوب آسیا هستم ، می توانم این بینش را در این مورد ایجاد کنم که در غیر این صورت واقعاً وجود نخواهد داشت. من فکر می کنم این برای من هم واقعاً ویژه است. “نژادپرستی چیزی است که زنان رنگین پوست نیز باید از آن آگاه باشند و به ندرت در مورد آن صحبت می شود.” هنگامی که به اقامت در انگلستان می روم ، مجبورم بپرسید ، “اما آیا این نژادپرستانه است؟” ، من فقط باید بدانم که احساس آن بسیار متفاوت است ، “پاتنی گفت ، با برنامه هایی مانند آمیکا به پرورش یک تجربه سفر ایمن برای زنان ، از هر کجا که باشند کمک می کند.

از نظر ایجاد خود برنامه ، فرآیند با جوجه کشی توسط یک سازنده سرمایه گذاری آغاز شد و شامل اقدامات زیادی برای افزایش سرمایه بود. “این بسیار سخت است زیرا شما دائماً اولین مکالمه را در جایی که دوست دارید انجام می دهید ،” این همان کاری است که ما انجام داده ایم. این چقدر شگفت انگیز هستیم “، سپس آنها یا شما را شبح می کنند یا دیگری را می خواهند یکی و آنها به رشد شما کمک می کنند. این احتمالاً سخت ترین قسمت این روند بود و همچنان هم ادامه دارد. فکر می کنم با استارتاپ ها ، بیشتر اوقات که مردم سرمایه گذاری می کنند ، آنها بر اساس سابقه و تیم سرمایه گذاری می کنند. وقتی کاملاً تازه وارد آن می شوید کاملاً سخت است و نوع خاصی از تیم سرمایه گذاری را می طلبد که به شما ایمان بیاورند و این خطر را بپذیرند. [venture builders] ایده را بپذیرید و به شما یک تیم از توسعه دهندگان و یک مدیر پروژه بدهید. آنها این شکاف را بین یک بنیانگذار غیر فنی و یک تیم فنی از بین می برند. ”

پاتنی با یک تیم فنی باورنکردنی و کاملاً زنانه همکاری می کند که به او کمک می کند بفهمد چگونه می تواند برنامه را به بهترین شکل ممکن بسازد. وی به ما گفت که تعدادی از اعضای تیم او در واقع برنامه را قبل از کار روی آن پیدا کردند و افزود: “من فکر می کنم همه افراد درگیر این انگیزه شخصی را دارند که در آنجا نیز باشند.” علی رغم تأثیرات مثبت حضور بیشتر زنان در اتاق ، فناوری همچنان صنعتی است که می تواند برای زنان ، به ویژه زنان رنگارنگ کاملاً بیگانه باشد. پاتنی به ما گفت: “من به اطراف نگاه می کنم و به معنای واقعی کلمه هیچ کس شبیه من نیست. یک بنیانگذار جوان و قهوه ای ، یک زن می تواند دشوار باشد.”

همانند بیشتر فعالیت های جدید ، Pattni مجبور بود در تمام مراحل ایجاد Amica فداکاری کند. “کاملا صادق بودن ، فکر می کنم گاهی اوقات به ضرر خودم تمام شده باشد. محافظت از خود در آن سخت است زیرا فضای واقعاً آشکار و بسیار آسیب پذیری برای حضور در آن است. جایی که دائماً خود را در آنجا قرار می دهید و خود را باز می کنید وی تا زمانی که کسی فقط یک قطعه از تصویر کامل را مشاهده می کند ، تا بازخورد دریافت کند. ” از نظر پاتنی ، سخت ترین قسمت این واقعیت بود که هر کسی که انتقادات خود را به اشتراک بگذارد ، نمی دانست چه مدت طول کشیده تا او به آن نقطه برسد. “من فکر می کنم همچنین شما باید فقط یک قدم عقب بروید ، کمی در سس خود بنشینید و مثل این باشید ،” در واقع من چیزهای زیادی را بدست آورده ام و هیچ کس دیگری ممکن است اکنون نتواند آن را ببیند ، اما من می توانم بنابراین من فکر می کنم که [the process] شما را می شکند ، اما باعث می شود دوباره پشتیبان گیری کنید. “

ایده ایجاد دوستان جدید چیزی است که بسیاری از ما پس از قفل کردن بسیار راحت تر به آن پرداخته ایم ، زمانی را برای ارزیابی مجدد دوستی های موجود و آنچه مهم است ، زمان مناسب برای امتحان برنامه ای مانند Amica می کند. “مردم باید با خود بنشینند و بپرسند ،” من برای چه چیزی ارزش قائلم؟ ” و بسیاری از این بازتاب ها ممکن است طرز تفکر شما درباره دوستی یا فکر کردن درباره خود و علایق شما را شکل داده باشد. ” وی افزود که “اکنون وقت آن است که شبیه بشویم ،” در واقع من عشق جدیدی به موسیقی جاز دارم. بگذارید با کسی در این مورد کاوش کنم ، و حالا شما می توانید. در حالی که قبلا به نوعی شبیه بود ، “من این را در مورد خودم می دانستم ، اما من واقعاً نمی دانستم چگونه به آن فضای تنفس بدهم “. همچنین ، شما متوجه نیستید ، اما در سال نیز تغییر کرده اید. انتظار دارید همه چیز مثل گذشته باشد ، زیرا احساس می کنید مثل اینکه زمان واقعا نگذشته است ، اما گذشته است. “

همانطور که گفته شد ، پیدا کردن دوستان جدید در بزرگسالی هنوز هم کاری است که افراد زیادی نمی دانند چگونه آن را انجام دهند. “در خانه ، هیچ کس واقعاً درمورد اینکه دوست داشتن وقتی پیرتر می شود چقدر سخت است صحبت نمی کند. کجا آنها را پیدا می کنی؟ تا زمانی که در صنایع کاملاً شبکه ای کار نکنید ، رویارویی با مردم بسیار دشوار است. مردم هنوز هم [making friends]، اما هیچ سکویی وجود ندارد که فقط آن را تسهیل کند. به عنوان مثال ، وقتی در یک فضای همکار هستید و شخصی را می بینید که به نوعی دوست دارید با او دوست شوید ، اما مانند او هستید ، “آیا آنها پذیرای این امر خواهند بود؟” آنها واقعاً مطمئن نیستند. در این سیستم عامل ، همه در واقع برای برقراری این ارتباطات در اینجا حضور دارند و این فضای است که به طور خاص برای آن ایجاد شده است. “

از نظر آینده آمیکا ، پاتنی امیدوار است که در نهایت به مواردی فراتر از یک برنامه سفر تبدیل شود. “هنگامی که ما شروع به کار کردیم ، سفر بسیار متمرکز بود. اما همانطور که تکامل یافت و حرکت زیادی را در قفل کردن جمع کرد ، من فکر می کنم این ثابت کرد که مردم هنوز هم برای داشتن انواع تجربه های سفر مانند جایی که شما با افراد جدید ملاقات می کنید باز هستند. و تجربه چیزهای جدید ، “توضیح داد. “رویدادها کاری است که ما می خواهیم در آینده انجام دهیم ، مبتنی بر جامعه ای که ساخته ایم زیرا یک بستر اجتماع محور است. جامعه برای ما واقعاً مهم است زیرا به این معنی است که همه را در این فضایی که به اشتراک گذاشته اند دور هم جمع کنیم چیزهایی که احساس می کنند می توانند کشف کنند. ” در حال حاضر ، پاتنی قرار است در موفقیت های خود بنشیند و بازی کند (کاری که به اعتقاد او انجام آن به عنوان بنیانگذار کار بسیار دشواری است) و از وقت گذراندن در برنامه و ملاقات با افراد جدید لذت خواهد برد. هدف نهایی هر چند؟ بیرون بودن و داشتن کسی از او بپرسید که آیا آمیکا را بارگیری کرده یا استفاده کرده اید. با ایده ای خوب ، نمی توان تصور کرد که طولانی شود.

منبع تصویر: دوست

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>