مصاحبه زمرد فنل در مورد زن جوان امیدوار کننده

[ad_1]

پارک پارک ، اوتا - 25 ژانویه: زمرد فنل از فیلم

منبع تصویر: گتی / ریچ پولک / گتی ایماژ برای IMDb

وقتی نوبت به نوشتن اسکریپت می رسد ، همه روش ها یکسان نیستند. بعضی ها برای انجام فیلمنامه انزوا را انتخاب می کنند ، در حالی که دیگران برای معتبر جلوه دادن کارهایشان خود را به تحقیق می اندازند. برای زن جوان امیدوار کنندهنویسنده و کارگردان زمرد فنل ، روش او شامل موسیقی و سالها کار است. فنل به POPSUGAR گفت: “من اصولاً به همه نوشتن ها به همان روش نزدیک می شوم.” “من همه سال آن را کاملاً در ذهنم می نویسم و ​​بعد از اتمام کار آن را در انتها رونویسی می کنم. بنابراین ، من اساساً سالها به یک دیوار خیره شده ام و موسیقی گوش می دهم.”

زن جوان امیدوار کننده کری مولیگان را به عنوان کاسی توماس ، زن جوان امیدوار کننده عنوانی می بیند که در حالی که زندگی مضاعفی دارد با آسیب های گذشته خود دست و پنجه نرم می کند. در این فیلم بو بورنهام ، آلیسون بری ، کلنسی براون ، جنیفر کولیج ، کانی بریتون ، لاورن کاکس ، آدام برودی ، مکس گرینفیلد و کریستوفر مینتس پلاس نیز حضور دارند. فنل پروژه را به تنهایی نوشت و کارگردانی کرد و به عنوان یک بازیگر خودش می خواست اطمینان حاصل کند که مجموعه مجموعه به همان روشی که دوست داشت اگر عکس ها برعکس شوند ، اجرا می شود. “من همیشه احساس راحتی می کنم وقتی که سرگرم کننده است و [there’s] یک شرکت مردم است. “من خیلی جدی احساس کردم که همه ، به ویژه بازیگران ، وقتی احساس حمایت می شوند ، بهترین کار خود را انجام می دهند. و اینکه اگر آنها f * ck را بالا ببرند یا یک خط را رها کنند ، خوب است. بنابراین ، این همان چیزی است که من سعی کردم بر روی آن انجام دهم زن جوان امیدوار کننده

“من بسیار قوی احساس کردم که همه ، به ویژه بازیگران ، وقتی احساس حمایت می شوند ، بهترین کار خود را انجام می دهند.”

در این فیلم ، کاسی مولیگان برای رفع نادرستی های ناشی از مرگ بهترین دوستش زندگی دوگانه ای را سپری می کند و دلیل آن هم وجود ارتباط بین او و تماشاگران است. “چیزی که در مورد کسی وجود دارد این است که او کاملاً آسیب دیده است و [she’s] فنل توضیح داد: “مردم آسیب دیده ای که در چرخه اعتیاد یا آسیب به خود قرار دارند ، و این همان چیزی است که من او را می بینم.” مهم نیست که چقدر آنها را تحسین می کنیم ، چقدر آنها را دوست داریم ، چقدر فکر می کنیم آنها خنده دار هستند ، ما ممکن است همه وقت آنها را دوست نداشته باشد ، و من فکر می کنم این واقعاً مهم است زیرا همه ما در زندگی خود زمانهایی داشته ایم که عمیقا بعید بودیم ، و من هنوز هم فکر می کنم دیدن یک چیز نادر در قهرمانان زن و مرد است. ”

کاسی تنها قهرمان “غیرقابل قبول” در زندگی فنل نیست ، زیرا او نقش زنی را بازی می کند که دوست داریم از او متنفر باشیم در Netflix تاج، کامیلا شاند. وی گفت: “من فکر می کنم شخصیت کامیلا واقعاً جالب است ، زیرا برای من ، او یک زن کاملا معمولی است که می خواهد یک زندگی معمولی داشته باشد و متأسفانه عاشق کسی شده که زندگی او به هیچ وجه عادی نیست.” “هیچ مقایسه ای با زندگی این افراد در این مجموعه تلویزیونی وجود ندارد. هیچ كدام از ما نمی توانیم مثل این باشیم ،” اوه ، این كمی شبیه به من است. “آنچه كه من فکر می كنم پیتر مورگان ، خالقش در انجام آن بسیار درخشان است ، تک تک افراد [The Crown]. من فکر می کنم هر شخصیتی که در آن حضور داشته باشد در شرایط خارق العاده تلاش خود را می کند. ”

تاج S4.  تصویر نشان می دهد: کامیلا پارکر بولز (EMERALD FENNELL).  محل فیلمبرداری: خانه استرالیا ، آلدویچ

منبع تصویر: Netflix

در حالی که ممکن است فنل از ساخت اولین کارگردانی اش عصبی باشد زن جوان امیدوار کننده، او می دانست که می تواند برای مشاوره روی دوستان جسیکا کناپت و فیبی والر بریج حساب کند. وی فاش كرد: “من خیلی خوش شانس بودم كه چنین شبکه حمایتی از زنان شگفت انگیز را داشتم.” “من فکر می کنم هنوز این ایده وجود دارد که مردم باید به ویژه زنان رقابت کنند. با این حال ، من فکر می کنم که من توانسته ام همه این کارها را انجام دهم ، زیرا اعتماد به نفس این خانم های دیگر که قبلاً کارهایی را انجام داده بودند به من داده شد. من و کسانی که فقط تخته های صدایی فوق العاده ای بودند. ”

او علاوه بر شبکه پشتیبانی خود ، از تغییراتی که هالیوود ایجاد کرده نیز سپاسگزار است. وی افزود: “امسال ثابت شده است كه مردم داستان های متنوع را از داستان نویسان متنوع می خواهند.” “این بسیار جالب است که تولیدکنندگان ، شبکه ها و استودیوها متوجه می شوند که در واقع این همان چیزی است که مردم می خواهند. این فقط کاری نیست که آنها برای انتخاب جعبه انجام دهند ، بلکه همه ما به دنبال دیدن چیزهایی هستیم که قبلا ندیده ایم و صداهایی را بشنوید که ما آنها را نشنیده ایم. “

“این فقط کاری نیست که آنها برای مشخص کردن جعبه باید انجام دهند ، بلکه همه ما به دنبال دیدن چیزهایی هستیم که قبلاً ندیده ایم و صداهایی را می شنویم که نشنیده ایم.”

هنگام کار بر روی فیلم ، فنل همچنین در مورد پروژه بعدی خود لحظه ای از خود کشف شد. فنل گفت: “قطعاً قادر نخواهم بود هرکاری را که ننوشته ام کارگردانی کنم.” “من فکر نمی کنم که من در این کار بسیار خوب باشم. من خیلی از افرادی که می توانند کارهای دیگران را کارگردانی کنند تحسین می کنم ، زیرا فکر می کنم خیلی پیچیده به نظر می رسد.” در مورد اینکه چه کارگردانی خواهد کرد بعدی ، جواب مشخص دیگری نداشت: “من فقط دوست دارم کارهایی را انجام دهم که با هدایت داستان انجام می شوند. من خیلی راحت خسته می شوم. بنابراین ، دوست دارم خیلی هر بار چیزهای مختلف. “

فنل کتابهای زیادی از جمله تألیف کرده است سالن شیورتون، خزنده، و هیولاها، همراه با قسمت هایی برای نمایش هایی مانند این کشتن حوا، اما شاید او بیشتر بخاطر بازی در نقش پرستار پاتسی مونت در شهرت داشته باشد با ماما تماس بگیرید و کامیلا در تاج. این تجربه او در هر دو زمینه است که به او در تصمیم گیری در زمینه نوشتن و کارگردانی کمک کرده است. فنل گفت: “شما به دنبال یافتن چیزی هستید که برای شما بسیار واقعی باشد.” “به نوعی ، آنچه بیشتر مفید بود نوشتن کتاب بود. به ویژه آخرین مورد [Monsters]، که از روایت اول شخص بود. من فکر می کنم که واقعا مفید بود زن جوان امیدوار کننده

خارج از پروژه هایی مانند زن جوان امیدوار کننده، فنل همچنین فرصت همکاری با اندرو لوید وبر و دیوید زیپل را در زمینه نمایش موزیکال داشته است سیندرلا، که یک تصور دوباره از داستان کلاسیک است که برای نمایش در West End در سال 2021 ارائه می شود. “چیزی شبیه این سیندرلا شگفت آور است زیرا ما سه نفر هستیم و همه به یکدیگر اعتماد داریم ، “به اشتراک گذاشت.” این با هر کاری که قبلاً انجام داده ام بسیار متفاوت است زیرا موسیقی به داستان ، به متن ، اطلاع می دهد. و در واقع ، این کار من را کاملاً سالم در طول این سال حفظ کرده است زیرا ما مجبور شده ایم از Zoom استفاده کنیم. “فنل به راحتی اعتراف کرد که کار با دیگران برای ساختن یک داستان برای او چیز جدیدی بود.” من معمولاً بسیار تنهایی هستم ، ” توضیح داد: “و من فقط می روم و در جهان موازی داستان زندگی می کنم تا زمانی که فکر می کنم ،” خوب ، هیچ جای دیگری در این داستان وجود ندارد که من آن را امتحان نکرده باشم. “

پارک سیتی ، UT - 25 ژانویه: زمرد فنل ، کری مولیگان و بو برنهام از زن جوان امیدوار کننده در 25 ژانویه 2020 در پارک سیتی ، یوتا برای یک پرتره در سالن Pizza Hut Lounge ژست می گیرند.  (عکس از امیلی آسیران / گتی ایماژ برای کلبه پیتزا)

منبع تصویر: گتی / امیلی آسیران / گتی ایماژ برای Pizza Hut

این ایده زندگی در جهانی موازی به دلیل نوشتن ، از زمانی که فنل جوان تر بود آغاز شد و این بخشی از دلیل شمردن وی از موسیقی متن به عنوان یک عامل مهم در روند نوشتن خود است. “من آن موسیقی متن های فیلم را می خریدم و سپس نسخه شخصی فیلم خود را می نوشتم یا قسمت های خودم را می نوشتم Sweet Valley High یا من قسمت آن را می نویسم ذخیره شده توسط Bell جایی که من ، در 10 سالگی ، در ذهنم با زاک موریس ازدواج می کنم. “فنل این موارد از داستان های هواداری را الهام بخش عشقش به نوشتن است.

وی ادامه داد: “این چیز دیگری است که فکر می کنم مردم در مورد آن زیاد صحبت نمی کنند”. “بسیاری از مردم و نویسندگان که من می دانم زندگی خود را دارند ، پس آنها چند زندگی خیالی دارند. آنها در یک خانه خیالی با یک دوست پسر یا دوست دختر خیالی با یک حیوان خانگی خیالی زندگی می کنند ، و این در انگلیس ویکتوریا واقع شده است یا آنها در یک آپارتمان در پاریس زندگی می کنند من همیشه احساس می کردم که زندگی واقعی من موازی با زندگی خیالی است و آنها به یکدیگر تغذیه می کنند. ”

فنل از طریق تجربه بازیگری ، پیچیدگی های لازم برای جابجایی شخصیت هایش در زمینه کارگردانی را درک می کند. او همچنین می تواند از تجربیاتی مانند افراد موجود استفاده کند تاج و با ماما تماس بگیرید به عنوان الهام بخش سبک خود به عنوان کارگردان. زن جوان امیدوار کننده نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب و اسکار بهترین فیلمنامه ، فقط شروع کار امیدوار کننده کارگردانی برای فنل است و ما از قبل با نگرانی در انتظار پروژه بعدی او هستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>