مصاحبه مد با جیل جیکوبز ، آرایشگر سبک کایلی جنر

[ad_1]

جیل جیکوبز ، آرایشگر مشهور تبحر در تهیه لباس های جذاب ترین لباس را دارد ، فقط به یکی از بزرگترین مشتری های خود ، کایلی جنر ، نگاه کنید. (آیا همه قطعات قدیمی را که اخیراً کایلی می پوشید مشاهده کرده اید؟! این همه لطف جیل است.) جیل کار خود را با Revolve در سال 2008 آغاز کرد و در زمینه سبک سازی ، بازاریابی ، مارک تجاری و مهارت های خلاقیت جهت خلاقیت خود را وارد سبک های مشهور و خرید شخصی کرد. جهان اندکی بعد لیست او شامل وزنه های سنگین مانند کایلی جنر ، سوفیا ریچی ، یاسمین سندرز ، خلو کارداشیان و دیسی پرکینز است که به چند مورد اشاره می کند. ما با جیل گپ زدیم تا درباره روند مدل سازی او و چگونگی خلق او یکی پس از دیگری به ویژه هنگام همه گیر شدن ، شگفت انگیزتر بدانیم.

“من همیشه به مشتریان می گویم که لباس بر اساس نمونه های طراحی شده بر روی اندازه بدن است. هرگز از کار با خیاط برای تغییر شکل لباس نترسید زیرا برای نوع بدن شما بهترین کار را می کند.”

جیل کار خود را با توضیح چگونگی عملکرد معمول یک ظاهر طراحی شده برای مشتریانش شروع کرد. “وقتی برنامه ریزی شده ، به من اطلاع می دهیم که به چه نوع ظاهری نیاز داریم. این می تواند از ظاهر دنج در خانه گرفته تا ظاهر فرش قرمز باشد. از آنجا ، او توضیح داد که من از کجا می توانم از کجا بیرون بیایم و مواردی را که فکر می کنم برای مشتری بهترین باشد ، فراخوانی می کنم. سپس ، ما اتصالات را انجام می دهیم که چندین گزینه را امتحان می کنیم و بر روی انتخاب های مورد علاقه خود قرار می گیریم. ” در مورد چگونگی سازگاری او با این فرآیند در طی COVID ، جیل توضیح داد ، “برای من ، زمان و حمل و نقل بزرگترین مبارزه است. تیم من هرگز با این همه محموله تأخیری برخورد نکرده است. ضرب الاجل است ، اما شما یاد می گیرید که با مشت بزنید. ”

به اسکرول ادامه دهید تا بیشتر مصاحبه ما را بخوانید و در مورد برخی از مارک های محبوب و آینده جیل ، نحوه تهیه قطعات پرنعمت پرطرفدار خود و موارد دیگر را بدانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>