مصاحبه کارا مارنی در “Trippin” ، آهنگی با الهام از Amerie

[ad_1]

کارا مارنی از روزی که به دنیا آمده کاملاً به معنای واقعی کلمه خوانندگی می کند. در حالی که دیگر نوزادان گریه می کردند ، مارنی مشغول ساخت موسیقی بود و حتی یاییا (همان مادربزرگ به یونانی است) اوایل می دانست که صداهایی که در کودکی از او بیرون می آمد ، در نهایت چیز خاصی می شود. وی در ادامه ضبط جلد های یوتیوب را انجام داد و در عروسی های خانواده و دوستان خود اجرا می کرد و در نهایت مورد توجه قرار گرفت و مدیریت فعلی خود را یافت. این خواننده که همیشه از مجموعه ضبط های پدرش ، که شامل آرتا فرانکلین ، دیانا راس ، و روبرتا فلک بود ، الهام گرفته است ، بعداً موسیقی دانانی مانند امی واینهاوس و لورین هیل را کشف کرد که همه آنها بر سبک موسیقی امروز تأثیرگذار بودند.

آخرین پروژه مارنی شامل بازسازی یکی از شناخته شده ترین آهنگ های R&B جهان ، “1 چیز” توسط افسانه ای است که آمری است ، در آهنگ “Trippin” خود. ما با او درگیر شدیم تا در مورد داستان پشت آهنگ ، چگونگی ایجاد دوباره آن برای مخاطبان جدید و اینکه چرا این برای او بسیار مهم است صحبت کنیم.

“مارنی به POPSUGAR گفت:” شما می دانید که کجا یک آهنگ دارید که فقط موسیقی متن زندگی شما بود و مدام ظاهر می شود؟ “1 چیز” برای من آن آهنگ بود. من بلافاصله با آن ارتباط برقرار کردم. ” “وقتی به استودیو می روم ، همیشه آهنگ هایی را می گیرم که گوش می دهم و آنها را خیلی دوست دارم و می خواهم چیزی شبیه به آن خلق کنم. من همیشه آن آهنگ را می نواختم و همیشه سعی می کردیم کاری انجام دهیم ، اما هرگز کار کردم. من فقط فکر نمی کنم بتوانید دوباره آن صدا را ایجاد کنید. ” گرچه مانند اکثر ما ، قفل کردن فرصت مناسبی برای مارنی فراهم کرده است تا عقاید قدیمی را مرور کند و آنها را به چیزی واقعی تبدیل کند. “من تهیه کننده خود ، جان را صدا کردم و گفتم ،” آیا می دانید چه چیزی ، چرا ما به معنای واقعی کلمه بهترین قسمت از این آهنگ را نمی گیریم و اساساً آن را تولید نمی کنیم؟ چرا ما کر را نمی گیریم و دوباره آن را کار نمی کنیم یا بازنویسی می کنیم؟ ” “”

و این دقیقاً همان کاری است که آنها انجام دادند. مارنی توضیح داد که برای ساختن “Trippin” ، او ملودی گروه کر را با هم تلفیق کرد ، بهترین قسمت را در مورد این آهنگ گرفت ، و سپس آیه و پیش آهنگ و همه چیز را در اطراف آن نوشت. استفاده از آهنگی با 16 سال سن و تلاش برای تبدیل آن به سرود امروزی به کار خاصی نیاز دارد ، اما با کمک فن آوری به روز تولید ، سازهای اضافی و متن های بازنویسی شده ، مارنی موفق شد آهنگی کاملاً جدید خلق کند. و او در اینجا متوقف نشد. همچنین یک ریمیکس از این قطعه ایجاد شد و در آن کسی غیر از وردین وایت ، رهبر پیشگامان Earth ، Wind & Fire حضور نداشت.

“اکنون بیش از هر زمان دیگری زمانی است که ما نباید در مورد این موارد بیش از حد فکر کنیم. مردم سرگرمی می خواهند ، مردم موسیقی.”

مارنی گفت: “صادقانه بگویم ، او چنین افسانه ای است و چنین افتخاری بود. او فراتر از استعداد است ، و من زمین ، باد و آتش را دوست داشتم.” “آنها یکی از گروههای مورد علاقه پدر من هستند ، بنابراین بسیار سورئال است که نوعی کاملاً دور می زند و گروه در ضبط من پخش می کنند. وقتی سازها را می شنوید ، همینها هستند. وقتی به چنین وضعیت افسانه ای موسیقی برسید ، فروتنی دیگری نیز به همراه دارد ، زیرا شما به همه چیز دست یافته اید. انتظار ندارید که این افسانه ها بسیار فروتن باشند ، اما هستند. [White’s] بسیار فروتن و فرومایه زمین ، “مارنی گفت ،” افزود که “بسیار خوب است که به عنوان یک هنرمند آینده ، نوعی بازو در اطراف من وجود داشته باشد ، از کسی که آنجا بوده و چنین کاری کرده است.”

وقتی نوبت به انتشار قطعه جدید می رسد ، ایجاد آهنگ تنها نیمی از کار است. برای هر دو “Trippin” و ریمیکس ، مارنی در هنگام قفل کردن ، با الهام از کهکشانهای بسیار دور ، از یک ویدئو و یک تصویرگر فیلمبرداری کرد (دلیلش را نمی توانیم تصور کنیم). “من واقعاً می خواستم این نوع فضا را فشار دهم. و بسیار کهکشانی است. بدیهی است که ما در قفل هستیم و بودجه لازم برای رفتن به ماه را ندارم. بنابراین ما یک ماه ایجاد کردیم و اساساً فیلم را روی آن شلیک کردیم مارنی توضیح داد. “برای ویژوالایزر ، لباس در واقع قسمت بزرگی از آن بود. اساساً زمین ، باد و آتش به من کمک کرد تا لباس را انتخاب کنم زیرا وقتی آرایشگر من آن را به من نشان داد ، من چنین بودم ، برای من ، فقط زمین ، باد و آتش.”

مارنی در حال کار بر روی موسیقی جدیدی است که باید با تک آهنگ بعدی خود ، “Twisted Fantasy” منتشر کند که به زودی در راه است. “من فقط می خواهم امسال موسیقی بیشتری پخش کنم ، زیرا من آهنگهای زیادی می نویسم ، نمی دانم چرا همه چیز را بیش از حد تصور می کنم و هر دو ماه فقط یک آهنگ منتشر می کنم. این مرا دیوانه می کند ، من همه نسخه هایم را بیش از حد فکر می کنم ،” او گفت. “اکنون بیش از هر زمان دیگری زمانی است که نباید در مورد این موارد بیش از حد فکر کنیم. مردم سرگرمی می خواهند ، مردم موسیقی می خواهند. به خصوص برای من ، حتی به عنوان یک طرفدار موسیقی ، از طریق این همه گیری ، گوش دادن به موسیقی و نوشتن موسیقی. اما به عنوان شنونده ، اکنون بیش از هر زمان دیگری زمان پخش موسیقی است زیرا همه ما نیاز به حواس پرتی داریم ، خواه Netflix باشد یا موسیقی یا هر چیز دیگری. بنابراین من مثل این هستم ، وقت آن رسیده است که بیش از حد فکر نکنم! “

منبع تصویر: کارا مارنی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>