مصاحبه Addison Rae Glamour UK مصاحبه درباره درمان

[ad_1]

با کاهش ستاره ، کاهش حریم خصوصی ، افزایش فشارهای اجتماعی و نیاز مستمر به ایجاد ادامه ایجاد می شود – و آدیسون ری ، پدیده 20 ساله TikTok با میلیون ها میلیون نفر طرفدار شبکه های اجتماعی ، با جنبه منفی شهرت روبرو شده است. وی در مصاحبه ای برای “” من با نفرت آنلاین و درام در شبکه های اجتماعی سر و کار داشتم ، فقط افرادی که بسیار متفکر هستند و نمی خواهند مردم از بعضی چیزها راضی باشند. ” Glamour انگلستانداستان جلد دیجیتال فوریه. راهی که Rae با موفقیت خود در تغییر زندگی و جنبه های تاریک این موفقیت کنار آمده است ، رفتن به درمان است.

آدیسون توضیح داد ، این روش درمانی به او کمک کرده است که این امر به او کمک می کند “نسبت به خودش چنین احساساتی نداشته باشد”. وی گفت: “ارزش شخصی چیزی بزرگ است که من در چند ماه گذشته روی آن کار کرده ام حتی به دلیل اینکه قطعاً یک مبارزه واقعی است و در زندگی روزمره شما را تحت تأثیر قرار می دهد ، از این جهت که از ارزش بالایی برخوردار نیستید.” “این چیز بزرگی است که من می خواهم روی آن کار کنم ، و روش درمانی یک روش عالی برای انجام این کار است و همچنین نوعی خروجی برای صحبت در مورد موضوعاتی است که شما را از نظر داخلی آزار می دهد ، حتی از خارج. فقط داشتن شخصی برای صحبت کردن یک چیز بزرگ برای من “.

آدیسون در ادامه گفت كه درس مهمی كه از درمان آموخته این است كه “فقط اجازه ندهید گذشته شما آینده شما را تعریف كند.” وی خاطرنشان کرد که “این همان چیزی نیست که شما دیده اید یا می دانید که می دانید درست نیست و اجازه می دهد آنچه را که می خواهید در زندگی انجام دهید حکم کند.” او افزود ، مهم است كه مسیر خود را هدایت كنید.

آدیسون که به عنوان یک رقصنده رقابتی بزرگ شده است ، کاملاً با عمل مقایسه خود با دیگران آشناست ، خواه این موضوع به استعداد یا تصویر بدن مربوط باشد. وی گفت: “این یک نقل قول وجود دارد که من آن را دوست دارم ، و این” مقایسه دزد شادی است “. “من فکر می کنم این خیلی درست است زیرا وقتی شروع به مقایسه خود با کسی می کنی ، فقط می خواهی واقعاً از این موضوع ناراحت باشی.”

آدیسون در ادامه اظهار داشت: “این قسمت بزرگی از سرقت سعادت از شماست زیرا شما خود را با چیزی مقایسه می کنید که هرگز نخواهید بود زیرا فقط شما هستید.” او گفت ، هدف او سالم ترین نسخه از خودش است: “من لازم نیست برای” کامل “یا” سالم بودن “به دنبال روش خاصی باشم. این فقط در مورد بدن من است و از نظر جسمی ، روحی و روانی تا آنجا که می توانم سالم است. “

منبع تصویر: با مجوز از مایک روزنتال

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>