معاملات برتر دیسون در فروش سالگرد Nordstrom 2021 – جزئیات

[ad_1]

این فروش سالگرد Nordstrom 2021 پر از این همه خوبی است. خرده فروش برای اضافه کردن لیست ستاره های مشهور زیبایی ، مد و خانگی که از تخفیف برخوردار هستند ، بیش از 100 مارک جدید را به پیشنهادهای فروش امسال اضافه کرد. دایسون یکی از آن مارک ها است و ما با هیجان در حال سرریز شدن هستیم.

قبل از اینکه وارد کنیم کدام آیتم های Dyson را به سبد خرید اضافه خواهیم کرد ، بیایید تمام آمار واقعی فروش را از بین ببریم. اگر صاحب کارت Nordstrom هستید ، می توانید بلافاصله خرید را شروع کنید. پیش فروش در 12 ژوئیه با صرفه جویی ویژه برای VIP ها آغاز شد. اگر عضو کارت نیستید اما می خواهید زود وارد این کار شوید ، برای کارت ثبت نام کنید. برای کسانی از ما که ترجیح می دهیم فقط تا شروع فروش عمومی خودداری کنیم ، زنگ هشدار را تنظیم کنید 28 جولای. شما 11 روز کامل برای خرید معاملات فرصت خواهید داشت ، اما به خاطر داشته باشید که محصولات به فروش می رسند ، بنابراین اگر چیزی را که دوست دارید دیدید ، آن را قبل از از بین رفتن یا به قیمت عادی خود برگردانید 8 آگوست.

حالا ، به ماده فشرده موجود – دایسون برگردید. به ندرت مشاهده می شود که در این ابزارهای پیشرفته معامله ای انجام دهید ، بنابراین این یک نوع معامله بزرگ است. Nordstrom دو مورد از محبوب ترین ابزارهای Dyson را در کنار تجهیزات جمع آوری شده برای هر کدام به ترتیب 60 و 120 دلار پس انداز کرده است.

یکی از دستگاه های کسب کرده است جذابیت جایزه بهترین زیبایی ، و دیگری به همان اندازه مورد علاقه سردبیران ماست. و از آنجا که می دانیم زمان خانه در سال گذشته چقدر برای ما ارزشمند شده است ، ما جزئیاتی را در مورد یک دستگاه تصفیه کننده هوا شگفت انگیز ارائه می دهیم تا به تازگی فضای شما کمک کند.

Dyson Airwrap Complete Styler Copper Limited Gift Edition

خشک کن Airwrap Dyson همراه با اتصالات

Dyson Airwrap Complete Styler Copper Limited Gift Edition

این برنده Allure Best of Beauty در سال 2020 دارای عملکرد پیچش یا حلقه زنی بدون گیره است که از جلوه های ویژه هوا استفاده می کند که موها را به سطح ابزار می کشد. گرز سپس هوا را در امتداد تارهای مو می وزد تا با هوای گرم فر شود ، یا اگر از پیوست برس استفاده می کنید ، خشک و صاف است. این دستگاه عملکرد مشابهی را با استفاده از سشوار و برس گرد جداگانه تقلید می کند. تفاوت این است که این گزینه از گرمای کمتری استفاده می کند – بدون اینکه در مورد مدت زمان خشک شدن موها به خطر بیفتد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>