معنی پشت لباس مگان مارکل در مصاحبه اپرا

[ad_1]

Psh ، شما فکر نمی کردید که مگان مارکل برای یکی از مهمترین مصاحبه های زندگی خود پس از خروج از سلطنت ، فقط لباس اساسی بپوشد ، حالا؟ دوشس ساسکس برای گفتگوی کاملاً پیش بینی شده خود با اپرا وینفری ، که روز یکشنبه از شبکه CBS پخش شد ، ظاهری پر از نماد را انتخاب کرد – ظاهری که پیام قدرتمندی برای مقاومت در برابر هزاران بیننده ای که برای جذب هر یک از او و پرنس هری هر بمبی را فاش کردند.

مگان یک لباس بسته بندی ابریشمی مشکی از جورجیو آرمانی را انتخاب کرد که دارای کمر کمربند ، آستین های بلند و گلدوزی سفید گل گل نیلوفر در سمت راست بود. مطابق با شهر کشور مجله ، نیلوفر آبی نشان دهنده تولد دوباره و روشنگری معنوی است ، و می تواند “علی رغم شرایط به ظاهر چالش برانگیز شکوفا شود.” اگرچه این گلها در بالای تیره آب رشد می کنند ، بدون نقص شکوفا می شوند و در بالای بالشتک های سوسن جوانه می زنند تا همه آنها را تحسین کنند. تجارب آشکاری با نیلوفر آبی و تجربه مگان در قدم برداشتن از خانواده سلطنتی وجود دارد.

گرایش مگان به نمادگرایی کمد لباس در اینجا متوقف نشد ؛ او لباس آرمانی خود را با یک دستبند تنیس الماس که روزی متعلق به پرنسس دیانا بود ، مدل داد. این ممکن است روش ظریف او در تصدیق نحوه برخورد روزنامه نگاران با مادرشوهر فقید او باشد ، آزار و اذیت رسانه ای سختی که وی از زمان پیوستن به خانواده سلطنتی متحمل شده است. پیش رو ، از نزدیک به لباس گلدوزی شده مگان که هنوز به صورت آنلاین موجود است نگاهی بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>