معنی Willow Smith ، Jada و Gammy Matching Tattoo

[ad_1]

خال کوبی های میز قرمز با دکتر وو

جادا گامی و بید را برای یک سورپرایز لیست سطل جادویی به یک سفر میدانی خاص می برد! او یک مکان آرزو را در لیست انتظار یک مایل طولانی هنرمند مشهور خال کوبی دکتر وو تضمین کرده است … و همه آنها خال کوبی های مطلوبی دارند! در طی این جلسه صمیمی جوهر ، دکتر معروف بدنام وو در مورد ریشه های چینی-آمریکایی خود صحبت می کند و اینکه چگونه با فرزندان خردسالش درباره نژادپرستی صحبت می کند.

ارسال شده توسط Red Table Talk در چهارشنبه ، 26 مه 2021

بحث میز قرمز این هفته کمی شخصی شد زیرا مجریان برنامه ، جادا پینکت اسمیت ، ویلو اسمیت ، و آدرین “گامی” بانفیلد-نوریس ، یک بازدید جمعی از یکی از محبوب ترین پزشکان هالیوود داشتند: هنرمند خال کوبی دکتر وو. در جدیدترین قسمت این برنامه گفتگو که امروز پخش می شود ، این سه نفر جلسه ای صمیمی را با خال کوبی مشهور محبوب پس از سرانجام توانست جادا را متقاعد به گرفتن جوهر گروهی کنند.

گامی در یک کلیپ از یک قسمت گذشته به او گفت: “ما در مورد اینکه آیا شما می خواهید با خال کوبی ما سه نفر موافق باشید صحبت کردیم”. “ما در این مورد صحبت کردیم ، و شما در مورد آن مرتباً رفت و برگشت می کنید.” در آن زمان ، ویلو اظهار داشت که او می خواهد این سه نفر یک خال کوبی مطابق با سه دایره بهم پیوسته برای نشان دادن رابطه آنها با یکدیگر داشته باشند ، که جادا به سرعت با آن موافقت کرد ، هرچند که آنها در پایان در گلهای نیلوفر آبی که در سه مرحله شکوفا شده بود ، حل و فصل شدند.

ویلو هنگام خال کوبی خود توضیح داد: “نیلوفر آبی بیانگر یک روشنگری معنوی است ، و ما این جمله را می شنویم: “از جوانه تا شکوفه تا شکوفه ، احساس می کنم [it] سفر معنوی را بیان می کند بلکه ما سه نفر را نیز بیان می کند: من کوچکترین هستم ، مادر من وسط است و گام نیلوفر آبی کاملاً شکوفا شده است. “

Willow همچنین در حین اپیزود در مورد اولین خال کوبی خود و پنهان کردن آن از پدرش پس از انجام آن ، باز شد. وی گفت: “من سه هفته قبل از بدست آوردن آن به هنر مادرم آستین نیمه خود را نشان دادم ، اما به پدرم نگفتم چون می دانستم قرار است شبیه” بچه من آستین نیمه داشته باشد؟ ” . این خواننده در ادامه توضیح داد که ویل بعداً پس از اطلاع از خال کوبی – احتمالاً از طرف یکی دیگر از اعضای خانواده – با او تماس گرفت و دقیقاً واکنش نشان داد که چگونه انتظار او را داریم.

وی یادآوری کرد: “من آن را به او نشان دادم و او مانند این بود:” همه چیز در نظم الهی است. راه تو مسیر توست ، و من فقط تو را دوست دارم. ” قسمت کامل از بحث میز قرمز اکنون در تماشای فیس بوک حضور دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>