ملکه الیزابت هنگام دیدار با پرنس فیلیپ چند ساله بود؟

[ad_1]

(زیرنویس اصلی) ملکه الیزابت بریتینز که دیالوگ پوشیده است ، دوک ادینبورگ را همراهی می کند ، وقتی غرفه را ترک می کند جایی که یک سواره نظام توسط سوارکاران رنگارنگ بومی را مشاهده می کند.  این زوج سلطنتی در یک تور تشریفاتی در مستعمره آفریقا هستند.

ملکه الیزابت دوم فقط به عنوان سلطنت طولانی مدت حاکم (که نزدیک به 69 سال ملکه پادشاهی انگلستان ، کانادا ، استرالیا و نیوزیلند بوده است) نمی بالد – او همچنین دارای طولانی ترین ازدواج از دیگر حاکم بریتانیا است. ملکه و دوک ادینبورگ 73 سال پیش در نوامبر سال 1947 ازدواج کردند (13 سال از ازدواج دارندگان سابق رکورد ، پادشاه جورج سوم و ملکه شارلوت پیشی گرفت) ، اما باور کنید یا نه ، خواستگاری آنها خیلی قبل از آن آغاز شد. در حقیقت ، هنگامی که شاهزاده فیلیپ یونان برای اولین بار با شاهزاده خانم الیزابت ملاقات کرد ، داستان عشق حماسی آنها را آغاز کرد ، الیزابت فقط هشت سال داشت ، این بدان معناست که او و فیلیپ 86 سال با یکدیگر آشنا بودند ، وقتی شاهزاده در 99 سالگی در 9 آوریل درگذشت ، 2021. درباره انتظارات روابط غیرواقعی صحبت کنید!

این دو قبل از معرفی رسمی خود به یکدیگر چند اجرا در سلطنت داشتند. وقتی شاهزاده فیلیپ 13 ساله بود و پرنسس الیزابت هشت ساله بود ، هر دو در عروسی دوک و دوشس کنت آینده در نوامبر 1934 شرکت کردند: عموی الیزابت ، پرنس جورج و پسر عموی فیلیپ ، پرنسس مارینا. سپس ، سه سال بعد ، هر دو مهمان تاجگذاری پادشاه جورج ششم بودند. با این حال ، فقط در ژوئیه سال 1939 بود که این دو اولین ملاقات عمومی خود را در کالج سلطنتی دریایی در دارتموث ، دوون برگزار کردند. سپس فیلیپ 18 ساله در خانه کاپیتان دانشکده به الیزابت – که فقط 13 سال داشت – معرفی شد. طبق نامه ای دو صفحه ای که الیزابت به نویسنده بتی شو نوشت ، شاهزاده خانم از همان ابتدا با جوان جوان نیروی دریایی مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

اندکی پس از آن ، فیلیپ برای خدمت در نیروی دریایی سلطنتی انگلیس عزیمت کرد ، و او و الیزابت دوست قلم شدند و در غیاب او نامه ها را رد و بدل کردند. پس از یک خواستگاری هفت ساله ، ملکه و دوک آینده به طور مخفیانه در سال 1946 نامزد شدند ، اگرچه اعلامیه رسمی تا آوریل 1947 ، زمانی که الیزابت 21 ساله بود ، اعلام نشد. آنها بعداً در همان سال به دلیل ریاضت اقتصادی در زمان جنگ در یک امر نسبتاً کم فشار ازدواج کردند. اگرچه 21 ساله جوان به نظر می رسد ، اما در نظر بگیرید که آنها 13 سال پس از اولین ملاقاتشان ازدواج کرده اند. ما فکر می کنیم ملکه الیزابت با خیال راحت می تواند بگوید که شریک زندگی خود را برای زندگی پیدا کرده است.

تصویر بدون تاریخ نشان دهنده زوج سلطنتی بریتانیا ، ملکه الیزابت دوم ، و همسرش فیلیپ ، دوک ادینبورگ ، با دو فرزندشان ، چارلز ، پرنس ولز (L) و پرنسس آن (R) ، در حدود سال 1951 است. / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)منبع تصویر: گتی ایماژ / خاموش / خبرگزاری فرانسه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>