ملکه مجلسی در 30 سالگی تأمل می کند | چسلی کریست

[ad_1]

من کشف کردم که مهمترین س world’sال جهان ، به ویژه هنگامی که بارها و بارها از او سال شود و صریحاً به آن پاسخ داده شود ، این است: چرا؟ چرا فقط برای جمع آوری یک برد دیگر باید دستاوردهای بیشتری کسب کنید؟ چرا پلاک یا مدال یا مورد دیگری را در رزومه ام دنبال می کنم اگر بخاطر غرور باشد ، نه از روی علاقه؟ چرا اینقدر سخت تلاش می کنم تا رویاهایی را که از طرف جامعه آموخته ام بخواهم وقتی فقط خلاiness را پیدا می کنم ، بگیرم؟

خیلی اوقات ، متوجه می شدم که تنها افرادی که تحت تأثیر یک موفقیت قرار گرفته اند ، کسانی هستند که این کار را برای خودشان می خواهند. در همین حال ، من به یک اشتیاق تنها برای جایزه بعدی پاداش داده شدم. برخی این گرسنگی را می بینند و آن را “رقابت” می نامند. دیگران ممکن است آن را عطش خاموش نشدنی ناامنی بنامند.

من در سفر به یادگیری این درس بیشتر بودم که برنده خانم ایالات متحده شدم. اصطلاح من تمرین مورد انتظار نبود. در عوض ، احساس می شد پر از هدف است. در حقیقت ، از همان لحظه پیروزی من ، سلطنت من اشتیاق بیشتری را به خود متعهد می کند که خود را به اشتیاق ، قصد و اصالت متعهد کنم.

دختران مجلسی که قرار است قد بلند و لاغر باشند ، موهایشان شاد باشد و قدم زدن قاتلی داشته باشند. اما فریم پنج فوت و شش من با شکم شش تکه برنده شد ، که پس از سالها رقابت در دو و میدانی در بخش I و یک فر مو طبیعی در زمانی که نسلهای زنان سیاه پوست “خیلی سیاه” آموخته شده اند ، به دست آورده ام. این امر باعث برنده شدن آنها در اتاق هیئت مدیره و در مراحل مختلف می شود. چالش من در مورد وضع موجود مطمئناً توجه ترول ها را به خود جلب کرده است و نمی توانم به شما بگویم که چند بار نظرات خود را در صفحات شبکه های اجتماعی پاک کرده ام که دارای ایموجی استفراغ و توهین بودند که به من می گفتند من به اندازه کافی زیبا نیستم که خانم باشم ایالات متحده آمریکا یا اینکه ساختار عضلانی من در واقع “بدن انسان” بود.

و این فقط مال من بود نگاه می کند. من نظراتاز طرف دیگر ، کافی بود تا یک طرفدار مسابقه سنتی مرواریدهای خود را بگیرد.

زنانی که در مسابقات شرکت می کنند ، تصور می شود که در میانه راه – در صورت وجود – نظر خود را نشان دهند تا آزاری نداشته باشند. من صریحاً در مورد دیدگاههایم در مورد قانونی شدن ماری جوانا ، سیاستهای مهاجرتی دولت ترامپ ، قوانین ضد سقط جنین ، تأیید دادگستری ایمی کونی بارت ، و موفقیت ها و شکست های اصلاحات در عدالت کیفری صحبت کردم. من آشکارا از تجدید حیات جنبش زندگی های سیاه حمایت کردم و در اعتراضات تابستانی راهپیمایی کردم. من در زمان سلطنتم دنبال جمع آوری جوایز یا تقدیر بیشتر نبودم. در عوض ، من اشتیاق را که باعث می شد هر روز صبح بیدار شدن احساس ارزشمندی کنم ، تغذیه کردم: حرف زدن علیه بی عدالتی.

تولد 29 سالگی من بسیار احساسی از فصلی است که مشتاقانه منتظر ورود به آن هستم. در دوره ای که زیر بشقاب های ولخرجی استاندارد طلایی جشن ها بود ، من با خوشحالی در آپارتمان خود گیر کرده بودم ، در حالی که روسری می کردم پودینگ موز و تماس های تولد را با پالتوی ابریشمی مشکی ، و روپوش به طول کف می چرخاندم. من حتی اکثر روز تاج خود را دور آپارتمان می پوشیدم و می دانستم که باید در پایان سلطنت خود به عنوان خانم ایالات متحده امریکا آن را پس دهم. من آنچه را که می خواستم بیش از آنچه انتظار می رفت انجام دادم.

اکنون ، من وارد سال 30 می شوم و از نظر خودم شادی و هدف را جستجو می کنم – و این احساس پیروزی شیرین خودم است.

چسلی کریست وکیل سابق ، مجری برنامه تلویزیونی کاندیدای جایزه امی و برنده Miss USA 2019 است. می توانید او را دنبال کنید اینستاگرام و TikTok، یا در گلم یقه سفید، وبلاگی که وی برای کمک به زنان در سبک استفاده در محل کار ایجاد کرد.


داستانهای بیشتری را که دوست خواهید داشت بخوانید:


اکنون ، برنامه آرایش تقویت کننده شادی Taraji P. Henson را تماشا کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>