ملیت بابی براون کفش های ورزشی مکالمه برای توانمند سازی زنان

[ad_1]

همکاری های گذشته Millie Bobby Brown با Converse By You همیشه شخصیت را جشن می گرفت. از رده های بالا با وصله های بازیگوش “Be You” گرفته تا Chuck های رنگی کراوات بی نظیر با پیچ و تاب روان ، هر وقت او مجموعه جدیدی را رها می کند بیشتر تحت تأثیر قرار می گیریم. اما درست در اواسط ماه تاریخ زنان ، براون خودش را پشت سر گذاشته است.

شش ماه طول کشید تا او با دانشجوی 20 ساله طراحی و هنرمند چند رشته ای تایلندی پائولین واتتانودوم همکاری کند ، که توسط براون از بین اعضای جامعه و تصویرگران جامعه All Star انتخاب شد. میلی یک ویدیوی سرگرم کننده را به اشتراک گذاشت که مختصراً آنچه را که در تمام مکالمات و گفتگوهای بزرگنمایی وجود داشت درباره آنچه کفش ورزشی ای که نشان دهنده توانمندسازی زنان است نشان می دهد. نتیجه قابل تنظیم Chuck Taylor All Stars است ، با یک پلت فرم یا بدون نسخه ، در یک پالت رنگ نسخه محدود که توسط این دو ساخته شده است. صفحه چاپی دو دست که توسط انگشتان صورتی و دستبندهای جذاب به هم متصل شده اند ، نمادی برای عشق و پیشرفت است و شما می توانید با داشتن شناسنامه شخصی ، کفش های خود را حتی بیشتر جاز کنید.

“از نظر من ، مد چنین بیان شدیدی است از اینکه ما چه دختران هستیم و به میزان زیادی در احساس هویت ما کمک می کند. زنان توانمند شده زنان را تقویت می کنند. هرچه افراد بیشتر به من قدرت دهند ، بیشتر می خواهم به مردم قدرت دهم. چرخه پایان دادن به زنان شگفت انگیز ، مانند پائولین ، “او در بیانیه مطبوعاتی ارائه شده توسط این برند گفت.

تا به امروز ، ملی هنوز جوانترین همکار همكاری كنورس است و شاید فداكارترین آنها بعنوان سفیر ، الگو و فعال یونیسف است كه از بستر خود برای حمایت از زنان در سراسر جهان استفاده می كند. پیش رو ، شما می توانید ببینید که چگونه او و پائولین تصور می کنند کفش ها هنگام تهیه مدل از تصاویر انتخاباتی پوشیده می شوند و از نزدیک نگاهی به کفش های کتانی می اندازید که از 15 مارس برای ساخت در Converse.com در آمریکای شمالی و اروپای غربی در دسترس خواهد بود. .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>