ملیسا باتلر در مورد اعتماد به نفس و راه اندازی نوار لب

[ad_1]

اغلب اوقات ، بهترین داستان های زیبایی ناگفته می مانند ، این فقط به رنگ پوست ، مذهب ، بیان جنسیت ، ناتوانی یا وضعیت اقتصادی اجتماعی فرد بستگی دارد. در اینجا ، ما میکروفون را به برخی از بلند پروازانه ترین و با استعدادترین صداهای صنعت منتقل می کنیم ، بنابراین آنها می توانند ، به قول خودشان ، داستان جالب توجهی را درباره چگونگی پیدایش – و اینکه چگونه از زیبایی برای تغییر استفاده می کنند ، به اشتراک بگذارند. دنیا به سمت بهتر مرحله بعدی: ملیسا باتلر ، بنیانگذار و مدیرعامل برند برنده جایزه زیبایی POPSUGAR ، The Lip Bar.

من بزرگ شدم و با مادرم ماسک صورت بازی کردم. او همیشه واقعاً مراقبت از پوست را انجام داده است ، بنابراین هر آخر هفته ، ما آنها را با هم انجام می دهیم. من همچنین یک دختر بزرگ لب براق بودم ، اما به یاد دارم که در کودکی عصبی بودم و فکر می کردم ، آه ، لبهایم خیلی بزرگ است ، بنابراین حتی باید این براق لب را بزنم؟ اما من از این موضوع عبور کردم و واقعاً وارد این ایده شدم که من استاندارد زیبایی خودم هستم – اگر اینها لب های من هستند ، آنها کاملاً به همان شکلی هستند که هستند. رابطه من با زیبایی در ابتدا فقط در تلاش برای جا افتادن بود ، اما هر چه بزرگتر شدم و به دبیرستان رسیدم ، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کردم. من هرگز آن شخص نبوده ام که فکر کند برای زیبا بودن باید آرایش کنید ، اما همیشه اعتقاد داشته ام که می توانید با استفاده از آن احساس آرامش بیشتری در مصرف روز داشته باشید ، و اینگونه است که من هنوز هم واکنش نشان می دهند و به صنعت زیبایی پاسخ می دهند.

“من با معیارهای زیبایی شخص دیگری زندگی نکردم. من همیشه بر طبل خودم می کوبم.”

وقتی تصمیم گرفتم The Lip Bar را راه اندازی کنم ، در وال استریت کار می کردم. من فکر می کنم مثل اکثر بچه هایی که تازه از دانشگاه خارج شده اند ، من واقعاً سعی می کردم بفهمم معنای بزرگ بودن چیست. زندگی در این شهر بزرگ به چه معناست؟ چگونه باید برای خودم ظاهر شوم؟ چگونه باید برای جامعه خود ظاهر شوم؟ من از صنعت زیبایی و با این ایده که زیبایی خطی است ناامید شدم. من صنعت زیبایی را دیدم که این داستان تحول را تعریف می کرد و به زنان می گفت برای زیبا شدن شما باید به یک روش خاص نگاه کنید – فکر کردم این کار BS است. با نگاه کردن به آن ، احساس كردم كه فرد كاملی مناسب برای برهم زدن امور هستم ، زیرا طبق معیارهای زیبایی شخص دیگری زندگی نمی كنم. من همیشه طبل خودم را زده ام. من این ایده را داشتم که شما باید استانداردهای زیبایی خود را ایجاد کنید. فکر کردم کافی هستم.

زمان مناسبی برای ترک شغل تمام وقت خود برای تمرکز بر کار خود وجود ندارد. بسیاری از افراد این سال را می پرسند ، و این واقعا به چیزی که بیشتر از همه راحت هستید برمی گردد. آیا شما از پذیرفتن ریسک و دانستن اینکه ممکن است م itثر نباشد راحت هستید یا می خواهید با دانستن اینکه یک فیش ثابت دارید و می توانید همه قبض های خود را پرداخت کنید راحت تر باشید؟ من به این درک رسیدم که کاری که من انجام می دادم فوق العاده مهم است و من واقعاً می خواستم بر جامعه خود تأثیر بگذارم. بنابراین ، من تصمیم گرفتم که کارم را ترک کنم نه به این دلیل که درآمد زیادی کسب می کردیم ، بلکه به این دلیل که احساس کردم اگر هرگز می خواهم تجارتم 100 درصد به من بدهد ، باید 100 درصد کارم را بدهم.

سالها طول کشید تا رشد کنیم ؛ در آن چهار سال اول تجارت ، ما درآمد کسب نکردیم. من به خودم حقوقی پرداخت نکردم و به شریک زندگی و مدیر خلاقم هم پرداخت نکردم. اما ما واقعاً به آن اعتقاد داشتیم.

هنگامی که من برای اولین بار شرکت را راه اندازی کردم ، به سایر قسمتهای صورت فکر نمی کردم ، به همین دلیل آن را The Lip Bar (TLB) نامیدم. درنهایت ، ما مشتری های زیادی داشتیم که به ما مراجعه می کردند و از ما برای ایجاد محصولاتی که بر روی رنگ چهره آنها کار می کردند ، تشکر می کردند. ما بسیار متمایل به مشتریان خود شدیم زیرا TLB ، به طور کلی ، به عنوان یک تجارت مبتنی بر جامعه ساخته شده بود ، بنابراین ما همیشه رابطه اصیل و ارتباطی اصیل با جامعه خود داشتیم. من این برند را برای حل مشکلات ایجاد کردم و یک مشکل بزرگ که در صنعت دیدم این بود که آرایش کاملاً پیچیده شده است. فکر کردم ، ما باید آرایش را آسان کنیم ، به طوری که هر زن روزمره می تواند خود را در آن ببیند و همچنین از ترس یک محصول هیچ ترسی نداشته باشد.

جامعه بخش مهمی از توانایی من برای موفقیت به عنوان یک صاحب مشاغل بود. این همیشه در مورد جامعه بوده است. زندگی در شهر نیویورک این را به من داد. کار در وال استریت این را به من داد. رفتن به HBCU این را به من داد. و اکنون داشتن یک تجارت – همه آن در جامعه غرق شده است.

منبع تصویر: نوار لب

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>