مندی مور رنگ موهای بلوند تیره جدید را نشان می دهد – به عکس مراجعه کنید

[ad_1]

مندی مور مطمئناً با بلوند بودن غریبه نیست – منظورم این است که فقط نگاهی به نمادین ترین نقش های او از روزهای ابتدایی بازیگری ( خاطرات پرنسس) اما پس از یک سال فعالیت در نقش یک سبزه ، مور به رنگ جدید کره ای بازگشت و این سبک ترین موی او از سال 2005 است.

مور در زیرنویس نمایش اسلاید عکس عکس اینستاگرام از 19 مه نوشت: “بازگشت به بلوند.” سایه بسیار متفاوت از پلاتین ها ، زردها و توت فرنگی هایی است که او در گذشته می پوشید – این ابعاد بسیار ظریف و فقط یک اشاره به ته رنگ گل رز.

این تغییر و تحول شبانه روز توسط اشلی استریچر ، آرایشگر و رنگ شناس انجام شد ، وی در واقع از رنگ های داروخانه برای دستیابی به ظاهر استفاده کرد. به طور دقیق تر ، Streicher کرم Nourishing Color Garnier Nutrisse را در بلوند تیره طبیعی بلوند 70 کرم بادام به موهای مور زده و بعداً با ماسک موی رنگ Reviver در Cool Blonde از مارک استفاده کرد. بنابراین ، اگر موهایی از قبل روشن یا موهایی دارید که به طور طبیعی قهوه ای روشن یا بلوند هستند ، خیلی راحت می توانید به ظاهر جدید آفتابی مور در خانه برسید.

فقط مطمئن باشید که از یک نکته حرفه ای برای بهترین کاربرد ممکن استفاده می کنید. همانطور که پیش از این گای تانگ ، رنگ شناس لس آنجلسی گفته بود جذابیت، کلید رنگ موی شگفت انگیز در منزل تقسیم موها به کوچکترین قسمتهای ممکن و اشباع هر رشته از موها با استفاده از رنگ انتخابی و برس اعمال کننده است. “[You can] “واقعاً برس رنگ را به داخل مو فشار دهید تا از رنگ اشباع و یکنواخت بودن آن اطمینان حاصل کنید.” این روند ممکن است خسته کننده به نظر برسد اما بهترین نتیجه را می دهد. “

متأسفانه استفاده از رنگ موی مشابه مور باعث زیبایی ظاهری شما نمی شود دقیقا مثل او – اما همه ما می توانیم خواب ببینیم ، مگر نه؟


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، ببینید تکامل موهای بلوند در 100 سال گذشته چگونه است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>