منوی غذا و نوشیدنی تابستانی استارباکس 2021

[ad_1]

استارباکس از فهرست جدید غذاهای تابستانی و نوشیدنی های خود رونمایی کرد و بسیار گسترده است. از پنج دسته اصلی تشکیل شده است – غذاهای خوش طعم ، غذاهای شیرین ، چای های یخ زده ، قهوه های سرد و نوشیدنی های مخلوط – چیزی کاملاً واقعی برای همه وجود دارد.

منوی ناهار دارای یک رول استیک گوشت گاو کاملاً جدید ، کلوپ کلوچه مرغ و بیکن ، و دو قابلمه پروتئینی جدید برای گزش سریع است. لیست غذاهای شیرین بسیار چشمگیرتر است ، و در اطراف تم توت فرنگی و تمشک قرار دارد ، که شامل کیک توت فرنگی و خامه ، شیرینی توت فرنگی ، و چرخش تمشک و بلوند تمشک است – به علاوه یک کیک نارگیل و آهک جدید گیاهی. از نظر نوشیدنی ، بسیاری از علاقه مندی های شناخته شده بازگشت ، از جمله توت فرنگی و خامه فراپوچینو ، لاته وانیلی سرد ، و کاپوچینوی سرد ، همراه با برخی از افزودنی های جالب دیگر. منوی تابستانی از 6 مه در فروشگاه های انگلستان و از طریق تحویل استارباکس از طریق Uber Eats و Just Eat موجود است.

ادامه مطلب را بخوانید تا نگاهی عمیق تر به هر مورد جدید در فهرست بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>