منوی Post-Lockdown جدید Nando | 2021

[ad_1]

ناندو به موقع برای بازگشایی رستوران ها یک منوی اصلاح شده را منتشر کرده است و صادقانه می توان گفت ناامید نخواهید شد. با ارائه انتخابی کاملاً جدید از گزینه های گیاهی و گیاهخواری ، این پیشنهاد به روز شده شامل اسلحه رنگین کمانی جدید ، سالاد ترد Quinoa و Feta و نوارهای Peri-Plant جدید است. علاقه مندی های طرفداران مانند همبرگرهای کلاسیک و پیتاها نیز دارای طراوت و طراوت است ، دستورالعمل های جدید و بهبود یافته ای شامل Peri-Ketchup ، Lemon & Herb Mayo ، و ضماد خردل تیز.

اگر این کافی نبود که دهانتان را سیراب کند ، پس هیچ ترسی نداشته باشید. Nando’s همچنین یک نوع ادویه کاملاً جدید به Peri-ometer معروف خود اضافه کرده است ، یک BBQ سیر که علاوه بر شیرینی و دودی مناسب هر وعده غذایی است. چهار شراب آفریقای جنوبی به همراه نوشیدنی های به روز شده آن ، به ادای احترام به سرزمین مادری ناندو ، به لیست نوشیدنی ها اضافه شده اند: یک شاردون ، یک سووینو بلان ، یک کابینت سووینو و یک گل رز میوه ای ، مستقیماً از مزرعه شراب Spier در کیپ تاون.

منوی جدید پس از قفل Nando از 11 مه برای تحویل ، تحویل کالا و Click & Collect در دسترس خواهد بود و پس از بازگشایی در 17 مه از رستوران ها در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>