من آن مدل موی شیک شیک را از اینستاگرام – قبل و بعد از آن دریافت کردم

[ad_1]

همانطور که هر انسان خونسرد با مهارت آرایش مو ناسازگار پس از یک انفجار عالی انجام می دهد ، من نزدیک به یک هفته موهای خود را شستشو ندادم ، و خوشحالم که گزارش می دهم که شاگ جدید من حتی وقتی که با خواب روز صاف می شود بسیار عالی به نظر می رسد و کمی چرب به نظر می رسد (این نوجوان 1981 بسیار خوانده شده است.) اما من می دانستم که در نهایت باید آن را آزمایش کنم: خشک کردن هوا.

بعد از ترکیدن بطری های جدید شامپوی براق کننده Drunk Elephant Cocomino و نرم کننده کرم مارولا ، من کاملا معجزه آسای Dove Style + Care Curls Defining Mousse را روی موهای مرطوب خود قرار دادم و چند مورد سر و ته به آن دادم. اگرچه به زیبایی پیش می آمد ، اما من از عمل تقریباً خشک بازی کمی وحشت کردم و دستم را به خشک کن و دیفیوزر رساندم تا کمی فر به بازی بدهم. (و همچنین کمی اوه ، ظاهراً ، زیرا یک تکه از موهای من مکیده شده است ، اما این یک داستان برای زمان دیگری است.)

اینکه بگوییم این شکل شگ جدید به فرهای من یادآوری کرده که چه کسی جهنم است ، کم لطفی است. آنها واقعاً به بهترین چیزی که در من نمی دانم چه مدت است ، نگاه می کنند ، تا حدی که من تقریباً سوال کردم که آیا می توانم ظاهر خوبی داشته باشم مانند آنچه که؟ من در مورد گاو نر بودنم و چگونگی خشک شدن موهای پرده ام کمی عصبی بودم ، اما اگر خودم این را بگویم ، نوار حلقه کاملا جذاب بود.

فرفری! و بله ، من هر دو پیراهنم را در Target خریده ام ، و دوباره این کار را می کنم!جذابیت

من واقعاً از اینکه ظاهر جدید من چه در حالت طبیعی و چه در حالت گرما به نظر می رسد بسیار هیجان زده ام و نمی توانم صبر کنم تا ببینم که چگونه رشد می کند. اما می توانید مطمئن باشید که من قصد دارم به دنبال لایه های تیز و پرده موی مجعد و لایه های تکه ای مانند گذشته بروم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


نکات و روندهای بیشتر درباره بررسی مو:


اکنون 100 سال مدل موی نمادین را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>