من سعی کردم اصلاح کننده زیر چشم و لوازم آرایشی Becca لوازم آرایشی TikTok را دوست دارد

[ad_1]

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

من اولین نفری خواهم بود که اعتراف می کنم ، من سهم مناسبی از محصولات زیر چشم خود را برای پنهان نگه داشتن سیاهی تیرگی ام امتحان کرده ام ، اما هیچ نتیجه ای نداشت. من در مورد همه چیز صحبت می کنم ، از اصلاح کننده های رنگ و فرمول های مختلف کانسیلر گرفته تا کرم های روشن کننده چشم. صرف نظر از محصول ، من همیشه با همان نتایج به پایان می رسیدم: یا بعد از یک روز طولانی کمرنگ می شود یا در وهله اول سایه های تاریکی را پنهان نمی کند. بدون شانس ، من حتی شروع به بررسی فیلر برای مخفی کردن حلقه های خود کردم.

پس از تماشای ویدئویی از Flexylexxy که نشان دهنده اثر بخشی محصول آرایشی Becca بود ، بلافاصله آن را بصورت آنلاین سفارش دادم. در حین فیلم ، وی در حالی که حلقه های زیر چشم خود را که اکنون وجود ندارد نشان می دهد “کاملا دیوانه است”. این دقیقاً همان چیزی است که من می خواستم – یک راه حل جادویی (مگر همه ما؟) برای از بین رفتن حلقه های سیاه من.

وقتی برای اولین بار تصحیح کننده را امتحان کردم ، کمی شک داشتم. فرمول صورتی-هلویی آن بیشتر شبیه یک مرهم لب است تا یک محصول زیر چشم. و ، از آنجایی که این رنگ صورتی مرواریدی دارد ، من ترسیدم که صورت من را براق جلوه دهد. اما همه ترس من به هیچ وجه بود. تصحیح کننده لوازم آرایشی و بهداشتی Becca Cosmetics Under Eye Brightening فقط با چند ضربه تند وشدید زدن به راحتی سوار می شود و وقتی به آرامی با انگشت حلقه استفاده می شود ، به طور یکپارچه با هم ترکیب می شود. (BTW ، این دقیقاً همان راهی است که باید از کرم های دور چشم استفاده کنید.) به علاوه ، می توانید آن را به تنهایی یا زیر کانسیلر بپوشید تا حتی بیشتر پوشش یابد. اگرچه فقط در دو سایه ، از روشن تا متوسط ​​و متوسط ​​تا تاریک وجود دارد ، اما نتایج بی عیب و نقصی که در تمام رنگ های مختلف پوست در سراسر جامعه TikTok نشان داده شده ، قابلیت همه کاره بودن آن را ثابت می کند.

و این را دریافت کنید: در حالی که پوشیدن ماسک من معمولاً حلقه های زیر چشم من را برجسته می کند ، اما در واقع من چنین بودم تعارف در سوپرمارکت من اجرا می شود که به نظر می رسد چقدر روشن و سرحال هستم. از همان اولین استفاده ، تقریباً هر روز آن را از طریق جلسات بزرگنمایی می پوشم و دیگر نیازی نیست نگران این باشم که حلقه های تیره من به نظر می رسد انگار تازه از تخت بیرون آمده ام.

من تنها کسی نیستم که چنین احساسی دارد. ویدئوی اصلی TikTok با بیش از 700000 بازدید ، باعث شده است تا تصحیح کننده به یک محصول پر فروش در Sephora و Ulta تبدیل شود. (همچنین می توانید آن را از آمازون خریداری کنید.) طبق یک نماینده برای فروشگاه ، این یک ویدیو صدها مورد دیگر از نظر TikTok راجع به محصول تحریک کرده و فروش این محصول از زمان انتشار اولین فیلم در Ulta بیش از 427 درصد افزایش یافته است.

راز فرمول روشن کنندگی تصحیح کننده زیر چشم چند ماده خاص است: رنگدانه های رنگی هلو و زردآلو ، فناوری نور پس زمینه بکا و ویتامین E. این رنگدانه ها به اصلاح رنگ و خنثی شدن رنگ های آبی در زیر چشم کمک می کنند ، فناوری نور پس زمینه بکا به روشن شدن فوری کمک می کند و پوست را روشن می کند و ویتامین E یک آنتی اکسیدان قوی است که به محافظت از سلولهای پوست در برابر آسیب کمک می کند. بنابراین در حالی که اثر اصلی روشن کنندگی این اصلاح کننده زیر چشم هنگام استفاده از آن در محل کار است ، همچنین دارای مزایای طولانی مدت پوستی است. (اگر به دنبال کرم دور آب و مرطوب کننده هستید این راهنمای خرید را بررسی کنید.)

اگر بدنبال یک اصلاح کننده زیر چشم هستید که در واقع کار می کند ، جستجوی شما در اینجا پایان می یابد. من می توانم تضمین کنم که خرید اصلاح کننده زیر چشم لوازم آرایشی Becca Cosmetics یکی از خریدهای مورد علاقه شما در همه زمان ها خواهد بود. گرچه ممکن است کمی گران تر از سایر اصلاح کننده های زیر چشم باشد ، اما نتایج هر پنی ارزش دارد – به علاوه ، بدون نگرانی در مورد حلقه های تیره که از ماسک شما بیرون می آیند ، در تماس های بزرگنمایی ، یا IRL کاملاً ارزش آن را دارد ، IMO.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>