من می خواستم جراحی زیبایی بینی انجام دهم تا زمانی که یک خوانش صورت پیدا کنم

[ad_1]

تمام زندگی ام آرزو می کردم کاش بینی دیگری داشتم. من یک دست انداز در مرکز و یک شکاف در نوک آن دارم. من هرگز بینی خود را دوست ندارم ، و بعد از دیدن همه روزه خودم در Zoom در همه گیر شدن بیماری ، نمی توانستم تمرکز روی آن را متوقف کنم. داشتم تعجب می کردم: آیا باید کاری درباره آن انجام دهم؟

دوستم یک دست انداز کوچک مشابه داشت و آنچه را که عمل جراحی بینی مایع نامیده می شود ، بدست آورد. نتایج عالی بود ، اما مطمئن نبودم که می خواهم ظاهر صورتم را تغییر دهم ، بنابراین قبل از شماره گیری یک جراح پلاستیک محلی ، جلسه ای را با یک خواننده صورت رزرو کردم. خواندن صورت شاخه ای باستانی از طب چینی است که ارزیابی خصوصیات شخص را بر اساس ویژگی های ظاهری او انجام می دهد. هنر چهره خوانی چینی که در ابتدا میان شیانگ خوانده می شود ، هزاران سال است که به مردم کمک می کند خود را درک کنند و بهترین زندگی خود را داشته باشند. این قرائت ها درباره کشف خود عمیق است. آنها می توانند به شما کمک کنند روشهایی را که همسو با طبیعت واقعی خود زندگی نمی کنید ، کشف کنید – و اینکه در مورد آن چه باید بکنید ، بنابراین می توانید به روشی کاملاً شخصی به مسیر خود برگردید.

در کمال تعجب ، پس از تنها یک جلسه با النا کازاکیویچ ، به دلیل آنچه در مورد شخصیت من می گوید ، عاشق منحصر به فرد بودن بینی ام شدم. من فهمیدم که این شکاف یعنی من با قلبی باز به دنیا آمدم. کازاکویچ توصیف کرد که چگونه قلب باز من را به برقراری ارتباط آسان و واقعی با مردم رهنمون می کند. قلب من هوس می کند جرقه های عشق را با هر کسی که ملاقات می کند رد و بدل کند ، که این باعث می شود من از زندگی دور ، مهربان و کنجکاو باشم. شنیدن این حرف باعث شد دو بار به این فکر کنم که می خواهم ظاهر خود را تغییر دهم. در واقع ، این بلافاصله عدم علاقه من به آن شکاف کوچک را به خاطر قدردانی از ویژگی ای که به من اجازه می دهد خیلی بزرگ دوست داشته باشم تغییر داد.

هر آنچه کازاکویچ گفت با من طنین انداز شد. من در کار و در زندگی شخصی شخصی بسیار برون گرا و اجتماعی هستم. ارتباط با مردم قطعاً قسمت عظیمی از آن چیزی است که باعث خوشحالی من می شود. اگر داشتن بینی کامل به معنای بسته بودن و جدا شدن از مردم باشد ، من شکاف را برمی دارم و اکنون قصد دارم آن را حفظ کنم. در واقع ، من حتی ممکن است شروع به برجسته سازی آن کنم.

من همچنین یاد گرفتم که هر ویژگی مزایا و جنبه های منفی خود را دارد. گرچه گشودگی و عشق ورزیدن از نقاط قوت من است ، اما هیجان من از دیدار با افراد جدید همچنین می تواند کمی ساده لوحانه بودن من باشد و آنها را خیلی زود وارد زندگی ام کنم. درک این موضوع برای من بسیار ارزشمند بود که هنگام شناختن مردم ، کندتر مصرف آن می تواند باعث شود من نتوانم انرژی خود را روی افراد اشتباه متمرکز کنم. کاش از جوانی این موضوع را در مورد خودم می فهمیدم. این باعث می شد در گذشته درد بزرگی برای من ایجاد شود.

در پایان ، خواندن صورت من به من آموخت که هر یک از ویژگی های من دارای معانی پنهانی است که نقاط قوت ، چالش ها و آنچه برای شاد بودن نیاز دارم را نشان می دهد – و بینی من نقش زیادی در آن دارد. احساس می کنم بیش از هر زمان دیگری زیبا و دلسوز با خودم هستم. با حرکت به جلو ، من با شور و شوق ، صراحت و عشق به آغوش هر قسمت از خودم ادامه خواهم داد. به هر حال ، این چیزی است که من را وادار می کند. . . من.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>