من هرگز با مصاحبه مد ریچا مورجانی روبرو نشده ام

[ad_1]

مندی کالینگ من هرگز به یک موفقیت فراری تبدیل شده است ، و همراه با نمایش ، ستاره های آن مانند ریچا مورجانی ، که نقش پسر عموی دوی کامالا را بازی می کند ، نیز محبوب هستند. چیزهای زیادی در مورد فصل اول وجود داشت که شخصاً به زن هندی بودن من علاقه داشت و من می دانم که من تنها آسیای جنوبی نبودم که هیجان زده شدم که بالاخره نوعی نمایش فرهنگ ما را در تلویزیون دیدم. با پخش فصل دوم آن در نتفلیکس ، من با این بازیگر زن صحبت کردم تا درباره نقش او در این نمایش و سبک روی صفحه شخصیتش بیشتر بدانم.

“آنچه ما می پوشیم تأثیر زیادی بر احساس و نحوه دیده شدن در جهان دارد … به ویژه به عنوان یک مهاجر یا یک زن رنگارنگ که در ایالات متحده زندگی می کند.”

ریچا به POPSUGAR گفت: “ما كامالا را به مدت نیمی از زمان در لباس آزمایشگاهی می بینیم ، اما در زیر ، او به لطف طراح لباس افسانه ای ما سالوادور پرز همیشه بی لباس لباس می پوشد.” “كامالا همیشه از آن دسته زنانی بوده است كه تلاش زیادی برای استایل خود نمی كند و سعی نمی كند كه شیك باشد ، اما او همیشه در كنار هم قرار می گیرد. تونیک در خانه) و اینکه حتی هنگام پوشیدن لباس غربی ، همیشه عنصری از فرهنگ وی وجود دارد ، خواه این کار از طریق چاپ قومی روی پارچه یا لوازم جانبی باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>