من پیوند ابرو گرفتم – عکس ها

[ad_1]

ابرو چنین چیز گویایی است. وقتی نام هایی مثل درو باریمور یا لیندا اوانجلیستا را می گویم ، می توانید آن ابروها را ببینید. شما دید می گیرید آنها فقط یک ویژگی برجسته هستند که می توانند صورت را قاب کنند ، به خصوص اگر از آرایش استفاده می کنید. ساخت ابروهایم به مدت طولانی به من امکان داد 25 سایه چشم بزنم زیرا فضای زیادی در زیر آن ابرو بلند داشتم. شما می توانید با ابروها بسیار تجربی باشید. بسیاری از راه های مختلف و اشکال مختلف وجود دارد.

وقتی جوان هستید می توانید با چیزهای واقعا دیوانه کنار بیایید. اما هرچه پیرتر می شوید ، وقتی از این ابروهای خشن استفاده می کنید ، پیرتر به نظر می رسید. بنابراین من تمام تلاشم را می کنم تا آنها واقعا طبیعی و نرم به نظر برسند ، اما این کار برای هر ابرو 20 دقیقه طول می کشد. تا وقتی که با ابروهایم تمام شد ، وقت کافی برای انجام کار دیگری ندارم. اگر عکاسی در صبح زود انجام می شد ، من فقط یک کلاه می گذاشتم ، و فقط به طور مداوم ابروهایم را می پوشاندم. من حتی موهای بلند را برش می زدم تا آنها را پنهان کنم.

جستجوی گزینه های جایگزین

در نهایت ، من میکروبلیدینگ کردم. متأسفانه ، وقتی موهای واقعی ندارید ، فقط این خطوط کمی کشیده را روی صورت خود می بینید ، و چون خال کوبی است ، تغییر رنگ می دهد. این واقعا تاریک شروع شد. سپس ، سایه خوبی پیدا کرد ، اما من هنوز احساس کردم که باید کمی پودر روی آن قرار دهم ، زیرا می توانید براقیت پوست را ببینید ، یک خط کشیده براق را می بینید. اساساً ، شما هیچ کس را گول نمی زنید. من فقط نوع آن را دوست نداشتم ، بنابراین اجازه دادم محو شود … من به مو نیاز داشتم.

یک بار ، من برای گرفتن مژه رفتم ، و مثل این بود که “آیا فقط می توانید فقط ابروهای من را انجام دهید؟” و من این کار را کردم و مثل این بودم ، خدای من ، این شگفت آور به نظر می رسد. این همان چیزی است که من نیاز دارم. آن زمان بود که من شروع به تحقیق درباره کاشت ابرو کردم. من به یک مارپیچ پی بردم که بفهمم مشاهیر خاصی آنها را دارند یا نه. این وسواس شد تا اینکه بالاخره خودم سالها بعد این کار را کردم.

زمان پیوند

دلیل اصلی انتظار من این است که جراحی پلاستیک بسیار گران است. من به شما می گویم ، من حدود 8500 دلار پرداخت کردم. [Ed note: The minimum cost is about $5,000, according to Haalas.] برای من داشتن ابرو بی ارزش و تغییر دهنده زندگی است ، اما این همان است زیاد از پول بنابراین کاری نبود که بتوانم فوراً انجام دهم. همچنین ، می خواستم مطمئن شوم که به سراغ شخص مناسبی رفته ام و واقعاً توصیه خوبی برای یک جراح پلاستیک مشهور ، یائل هالاس ، دریافت کرده ام.

این فقط پول نخواهد بود. اما فقط فکر کردن ، من درد می کشم در واقع دارم جراحی پلاستیک می کنم ، عصبی هستم. اگر خوب به نظر نرسد چه؟ شما به معنای واقعی کلمه یک تکه پوست سر می گیرید. من الان فقط وارد این موضوع می شوم. می توانید یک تکه پوست سر بردارید ، و آنها فولیکول ها را از پوست واقعی خارج می کنند. (من دیگر حتی جای زخم روی سرم را احساس نمی کنم و آرایشگرم هم نمی تواند آن را ببیند.) منظورم این است که از آنچه می توانم بگویم … من فقط آنجا را خوابانده بودم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>