من یکی از 80٪ زنان انگلیس هستم که مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته ام

[ad_1]

وقتی گزارش نگران کننده ای از سوی UN Women UK را دیدم که 97 درصد زنان در این کشور 18 تا 24 ساله مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند ، مانند بسیاری از افراد که فکر کردم “این نمی تواند درست باشد؟ این اساساً همه هستند. من هرگز مورد آزار و اذیت جنسی قرار نگرفته ام“تنها چند ساعت بعد بود که تجربیاتی را که با موفقیت سرکوب کرده ام به خودم یادآوری کردم.

حافظه انتخابی کلید بقا است. من در سرکوب تجارب آزار و اذیت جنسی خود چنان استعداد داشته ام که در ابتدا ، حتی خودم را در 80 درصد از کل زنان در انگلیس که مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند ، نمی شناسم. صادقانه چند ساعت پس از دیدن گزارش سازمان ملل متحد در انگلستان طول کشید تا یکی از خاطرات سازنده مادر و مادر خود را برای پیاده روی به مرکز خرید بیاورم. من حدود 10 سال داشتم که پسر جوانی در سن تقریباً مشابه – شاید دو یا سه سال بزرگتر – به طرف من دوید و چیزی را که حتی در آن سن پستان کاملاً رشد نکرده بود ، گرفت. من در انظار عمومی بودم ، او به سرعت فرار کرد و من در معرض مرگ قرار گرفتم. احساس کردم زیر پا گذاشته شده و خجالت می کشم. با تشکر از مادرم – او بچه را به پایین دوید و یک سطل آب روی سر او انداخت. اما حتی در حالی که او به من نشان داد که خودم را محکم نگه دارم ، به سرعت فهمیدم که اگر در کنار پدرم بودم ، داستان دیگری بود.

من در کشوری بزرگ شدم که به عنوان یک زن ، شما باید در ملا public عام مورد حمایت قرار بگیرید تا مردان بدانند که شما را آزار ندهند. حتی در سن 25 سالگی ، از ترس اینکه از نظر من “آدم ربایی” است ، به برادر 15 ساله ام التماس کردم که مرا به سمت فروشگاه مواد غذایی که فقط 10 دقیقه با ما فاصله دارد برود. او فکر کرد که من بیش از حد واکنش نشان می دهم ، اما من به او گفتم که اگر دیده شود که خودم راه می روم ، هدف قرار می گیرم. من را تا مغازه پیاده کرد و در بازگشت ، تقریباً نیمی از راه را از خانه رها کرد و به سمت دیگری به سمت دبیرستان رفت. من از او خواهش کردم که مرا ترک نکند ، اما او به من اطمینان داد که اواسط روز است و حالم خوب خواهد شد. او گفت: “آرام باش ، کی”. دقایقی پس از چرخش گوشه ای ، یک مریخ نورد عظیم با پنجره های رنگی درست در کنار من حرکت کرد. مردی با کت و شلوار که به نظر می رسید هنگام تماس تلفنی در حال رانندگی است ، سرعت خود را به سرعت راه رفتن من کاهش داد. من او را نادیده گرفتم و سریعتر شروع کردم به راه رفتن ، اما نه خیلی سریع ، تا ترس به نظر نرسد. “کجا می روید؟ بگذارید من به شما سوار خانه شوم.” “نه ، متشکرم ،” در حالی که فکر می کردم ، مودبانه گفتم: “این کار شما نیست.” هنگامی که من آن را با خیال راحت به خانه رساندم ، احساساتم از کودکی به من یادآوری شد.

در حالی که فرهنگ ها و کشورها سطح مختلف تهدیدی برای امنیت زنان دارند ، یک تجربه به ظاهر جهانی وجود دارد – شب هنگام راه رفتن یک مرد غریبه که سعی می کند با شما صحبت کند ، تنها راه می روید و می خواهد به شما اطلاع دهد که تو کسی هستی که بی ادب میشی برای نادیده گرفتن او و اولویت قرار دادن ایمنی شما. همه ما سعی کرده ایم با منیت مردانه مودب باشیم تا در نهایت مرده نباشیم. همه ما از وحشت پیاده روی شبانه در خانه به تنهایی می دانیم ، احساسات سارا اورارد در لحظات قبل از ربوده شدن او از خیابان های روشن لندن جنوبی که چند روز بعد در کنت به قتل رسید پیدا شد. همه ما 97 درصد زنان جوانی هستیم که مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته ایم. و برای زنان سیاه پوست و نژاد مختلط که در مقابل شمشیر دو لبه قرار دارند ، ما تجربه های مشابه نژادپرستی و روشنایی گاز را با مگان مارکل به اشتراک می گذاریم.

این هفته برای زنان در انگلستان و در سطح جهانی آسیب زا بوده است. در این ماه تاریخ زنان ، در هفته روز جهانی زن ، بسیاری از ما می فهمیم که ایمنی خود را در معرض تهدید قرار داده ایم. بسیاری از ما در حال آگاهی هستیم که همه مردان زبان زن ستیز و رفتار آزار دهنده همسران خود را قطع نمی کنند. ما همکار را تجربه کرده ایم سرزنش زنان قربانی آنچه پوشیده بود ، یا اینکه هنگام راه رفتن به تنهایی به موسیقی گوش می داد. اگر می خواهیم جلوی این بیماری خشونت علیه زنان را بگیریم ، به این معنی است که باید این مکالمات بین مردان را تشویق کنیم. بسیار مهم است که ما پسران خود را آموزش دهیم و امیدواریم که زنانی که ظلم و ستم خود را درونی کرده اند شروع به انتخاب عشق برای خود کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>