من یک دوره کمک های اولیه بهداشت روان گذراندم – آنچه در اینجا آموخته ام

[ad_1]

کارولین بودان ، دانشجوی پزشکی طب طبیعی در سیاتل ، واشنگتن ، در همان روزی که من آموزش دادم ، آموزش MHFA را گذراند و پس از آن با او درگیر شدم تا دیدگاه او را بدست آورم. ما در مورد چگونگی این برنامه به افراد می آموزد كه علائم و نشانه های سو abuse مصرف مواد و بیماری های روانی و همچنین نیاز به غلبه بر ننگ های گسترده را به افراد یاد می دهد. “من فکر می کنم بهداشت روانی ، به طور کلی ، در آمریکا – چنین ننگی وجود دارد. اگر مضطرب یا افسرده باشید مشکلی برای شما پیش آمده است. شما همیشه باید مثل 10 باشید ، درست است؟ بنابراین دوره همه چیز را برای من عادی کرد. این باعث شد من احساس بازتر می کنم در مورد این شرایط صحبت کنم ، “او به من می گوید.

بودان همچنین دو موقعیتی را که اخیراً تجربه کرده است یادآوری می کند که داشتن آموزش MHFA می تواند مفید باشد. اولی یکی از نزدیکان او را شامل می شد که استرس ذهنی حاد داشت. در این مدت ، او فهمید که باید آماده کمک باشد و بتواند س questionsالاتی مانند “آیا خودکشی می کنی؟” (که ما در طول دوره به تمرین پرسیدن ما ترغیب می شویم). نمونه دوم زمانی بود که وی در زندگی شخصی خود با برخی از مسائل روبرو شده بود که بر عملکرد کاری وی تأثیر می گذارد. او معتقد است که همکارانش توانایی دیدن علائم و نشانه هایی را که ما در MHFA بحث کردیم ، نداریم ، بنابراین آنها تصور می کردند که او فقط در کارش بد است ، نه اینکه با مسائل مربوط به بهداشت روانی خود سر و کار داشته باشد.

“اگر هم تیمی های من آن آموزش خاص را داشتند ، شاید اینگونه بودند: او می گوید: “چه مشکلی وجود دارد؟ چه اتفاقی می افتد؟ بگذارید او را کنار بکشم و بررسی کنم” ” هر دوی این مثالها اهمیت این نوع آموزشها و اینکه چگونه من و بودان از مهارتهای جدید خود در آینده استفاده خواهیم کرد ، برجسته هستند. به خصوص وقتی به سمت پایان همه گیری (ضربه به چوب) حرکت می کنیم و هر حالت عادی جدیدی به نظر می رسد ، افراد احتمالاً بار دیگر در ملا public عام با یکدیگر تعامل خواهند داشت و داشتن ابزار آموزش داده شده توسط MHFA می تواند بسیار ارزشمند باشد .

شاید به همین دلیل استون علاقه خاصی به ارائه این پیشنهاد برای دانشجویان دانشگاه دارد ، کسانی که در یک مرحله مهم زندگی خود دچار همه گیری شده اند و برای مقابله با سلامت روان خود و کمک به یکدیگر به ابزاری نیاز دارند. وی گفت: “ما فقط درمورد تجهیز این دانش آموزان به توانایی مکالمه در میان همسالان خود فکر می کنیم ، در دوره ای از زندگی آنها که مشکلات بهداشت روان و چالش ها خود را نشان می دهد و ما واقعاً هیجان زده هستیم که می توانیم این فرصت را ارائه دهیم.” توضیح می دهد

در حالی که کمپین Bioré Get That Sh * t Out به کالج های سراسر آمریکا راه خواهد یافت و دانشجویان دانشگاه را هدف قرار خواهد داد ، EL-Amin روشن می کند که آموزش برای “هر کسی که نبض دارد” است. وی ادامه می دهد ، “من این را به شوخی می گویم ، اما دلیل اینکه همه به کمک های اولیه بهداشت روان احتیاج دارند واقعاً به این واقعیت مربوط می شود که همه ما انسان هستیم و همه ما این نیاز به ارتباط را داریم.” می توانید از هم اکنون تا 15 ژوئن در اینجا ثبت نام کنید و دوره ها در پاییز و با شروع دوباره دوره مدرسه آغاز می شوند.


در مورد سلامت روان داستان های بیشتری بخوانید:


اکنون ، برنامه آرایش درخشان سلنا گومز را تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>