مواد مراقبت از پوست وحشی Foraged موجود در سرم صورت و چشم پوست Furtuna پوست من را نرم و براق می کند | مرور

[ad_1]

Fortuna یک مارک زیبایی پاک ایتالیایی است که از مواد ارگانیک – و ارگانیک علوفه ای وحشی – استفاده می کند و به همان اندازه که به نظر می رسد زیباست. (مراقبت از پوست حیوانات وحشی ، در حقیقت چیز جدیدی در صنعت زیبایی است و به محصولات ساخته شده با گلهای وحشی و سایر گیاهان علوفه ای اشاره دارد.) سرم صورت و چشم Furtuna Skin یک سرم ویتامین C است که – همانطور که از نامش پیداست – قرار است در کل صورت ، از جمله دور چشم استفاده شود. این ماده حاوی عصاره های گیاهی آنتی اکسیدانی است و بسیار شبیه فونداسیون در بطری است ، اما در واقع بسیار شفاف از آن خارج می شود. این رنگ فقط به اندازه ای است که می تواند چهره روشن من را گرم کند ، اما نه آنقدر که به نظر می رسد آرایش کنم. من دوست دارم که آن را به تنهایی در طول روز بپوشم (این باعث می شود پوست من فوق العاده نرم شود) اما اگر می خواهید پوشش بیشتری داشته باشید می توانید آن را با کانسیلر یا پایه اضافه کنید. و در صورت کنجکاوی (من می دانم که من بوده ام) مواد غذایی وحشی موجود در اینجا شامل یک گل ایتالیایی بنفش (به نام Bugloss ایتالیایی) و خار خار (که ممکن است به شما کمک کند پوست چرب را کنترل کنید).

سرم صورت و چشم Furtuna Skin را می توانید در نسخه محدود پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی با مضمون زیبایی در خانه.

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>