مواد پاک کننده Keracolor بدون سفر به سالن ، رنگ شما را تازه می کند

[ad_1]

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

هرکسی که موهای خود را رنگ می کند – خواه بلوند پلاتینی ، مو قرمز ، سبزه ای ثروتمند باشید ، رشته های نقره ای طبیعی خود را تقویت کنید و یا رنگ های پررنگ مانند صورتی یا مایل به قرمز را تجربه کنید – می داند که نگهداری از این موارد مهم است. برخی از سایه ها به دلیل محو شدن سریع شناخته می شوند ، به این معنی که هرگاه به یک رنگ متعهد شدید ، ممکن است هر چهار تا شش هفته برای آرایش ، لعاب یا تونر با آرایشگر خود ثبت نام کنید. رزرو این قرارهای ملاقات معمول نه تنها می تواند دردسر ساز باشد (چه کسی وقت دارد برایش روی صندلی بنشیند ساعت ها هر ماه؟) ، اما آنها همچنین می توانند یک حساب در حساب بانکی شما بگذارند.

بعلاوه ، اگر سالن شما به دلیل COVID-19 بسته شده باشد ، آرایشگر شما تمایل دارد که از قبل رزرو کند ، یا شما هر ماه بودجه ای برای تازه سازی رنگ حرفه ای ندارید ، ممکن است به طور موقت دنبال شکار باشید (یا دائمی تر) راه حل. با وجود محصولات زیادی که برای کمک به حفظ رنگ در خانه طراحی شده اند ، انتخاب یک مدل مناسب برای موهای شما بسیار طاقت فرسا است – مخصوصاً اگر چیزی می خواهید که تعهد زیادی نداشته باشد. (مرتبط: به هر حال درمان براق سازی مو چیست؟)

خوشبختانه ، خریداران آمازون Keracolor Clenditioner (خرید آن ، 22 دلار ، amazon.com) ، یک محصول موی 3 در 1 را که به طور همزمان پاک می کند ، شرایط و رنگ ها را کشف کرده اند. این نرم کننده ته نشین کننده رنگ دارای فرمول ضد کف است که باعث از بین بردن آلودگی و جمع شدن آن می شود ، در حالی که رنگ زیبایی به شما می بخشد ، باعث حفظ نشاط بین بازدید از سالن و یا تغییر حالت موقت هنگام ایجاد خلق و خو می شود. مملو از کراتین – که به صاف کردن ، افزودن درخشش و خستگی ناخنک کمک می کند – همچنین این نرم کننده گیاهی است و فاقد پارابن ، سولفات و سایر مواد مضر است که به طور بالقوه می توانند لباس های شما را خشک کنند. بسیاری از بازرسان گزارش دادند که Keracolor Clenditioner پس از هر بار استفاده موهای خود را ابریشمی ، براق و بسیار سالم تر می کند.

یکی از بازرسان نوشت: “این محصول شگفت انگیز است! من از رنگ عسل استفاده کردم و خیلی خوب موهایم را روی بلوندهای فرآوری شده گرم کرد و به ریشه هایم کمک کرد تا بهتر ترکیب شوند! من کار کردم و آن را از طریق قسمت های کوچک روی موهای خشک شانه کردم و تقریباً گذاشتم [an] ساعت بوی خوبی می دهد ، کار با آن آسان بود و موهایم احساس نرمی و سلامتی می کنند! که چیزهای زیادی برای موهای سفید شده پلاتین بسیار آسیب دیده من دارد. ساختنی آن که من آن را دوست دارم! من نمی توانم صبر کنم تا دوباره از این محصول استفاده کنم و برای سقوط با مس مخلوط کنم !!! “

“صادقانه می گویم. وقتی نقدها را می خواندم ، عصبی می شدم. فقط به این دلیل که هیچ نقدی درباره نوع موهای من صورت نگرفت. من 3C هستم بنابراین برای کسانی که طبیعی هستند و موهم هستند ، موهای من بسیار پیچیده است. زن سیاه پوست ، مهم است که من محصولی را پیدا می کنم که متناسب با بافت من باشد. من این را گرفتم تا رنگم را لمس کنم و آن را پر جنب و جوش تر کنم ، بنابراین مجبور نیستم همیشه آن را رنگ کنم. این به طرز حیرت انگیزی کار می کرد. رنگ آنها و هیچ تعهد دیوانه وار ، “مشتری دیگری به اشتراک گذاشت.

“بعد از اینکه از رنگ آمیزی منظم موهای خود به رنگ نقره ای تغییر رنگ دادم ، من همچنان هر شش هفته یکبار برای استفاده از تونر به سالن می آمدم تا سرزنده تر به نظر برسد. من این محصول را به رنگ نقره ای امتحان کردم و دیگر سالن ندارم! من متوجه شد که بهترین کار روی موهایی است که خیلی کم رطوبت دارند و اینکه کف نمی کند مقداری عادت می کند. اما بعد از استفاده موهای شما تمیز ، زیبا و نرم و ابریشمی است. آیا اشاره کردم که دخترم آیا من آرایشگر موی من هستم؟ او آنقدر از نوع موی من خوشش می آید که آرایشگاه او به دنبال در دسترس قرار دادن آن برای مشتریان خود است. نمی توانم به اندازه کافی خوب درباره این محصول صحبت کنم! ” دیگری را خشن کرد.

با توجه به اینکه یک بطری Keracolor Clenditioner فقط 22 دلار هزینه دارد ، این بسیار ارزان تر از لمس معمولی با آرایشگر شما است و می تواند روشی هوشمندانه برای حفظ سایه شما در بین بازدید از سالن باشد (یا در حالی که بیماری همه گیر COVID هنوز ما را در آن جا نگه می دارد خانه) آن را به آمار سبد خرید خود اضافه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>