موزیک ویدئو “عادت های بد” اد شیران فوق العاده است

[ad_1]

بلا سوان هنگامی که برای اولین بار ادوارد کالن را دید که مثل یک توپ دیسکو که هرگز از مد نمی افتد ، در آفتاب ظهر برق می زند ، می گوید: “من می دانم تو چه هستی”. تقریباً 13 سال بعد ، راز کالنز فاش شده است ، و اد شیران در اینجا است تا به ما یادآوری کند که خون آشام های درخشان با قدرت مشکوک مجبور نیستند از ما دور بمانند گرگ و میش روزها. در حالی که با لباس گرم داغ و سایه چشم براق و براق برای یک عمر آراسته بود ، شیران خون آشام درونی خود را در موزیک ویدئوی آهنگ جدید خود “Bad Habits” در آغوش گرفت و حرکات رقصان ارواح او تا حد زیادی مورد علاقه ما در مورد نیش جدید او است – پوشیدن شخصیت.

شیران آواز می خواند در حالی که او و دیگر “هیولا ها” اش گروه هایی از مردم را که از طریق ایستگاه مترو قدم می زنند به وحشت می اندازند. به گفته طرفداران شیران در توییتر ، یک “bop” ، این آهنگ جذاب پاپ رقیب مناسبی برای کاور “Tiny Dancer” خواننده “Shape of You” با بازی کورتنی کاکس و التون جان است. اما قسمت مورد علاقه ما در این ویدئو قطعاً تماشای پرواز شیران در دریای بالن های صورتک بود. فیلم کامل “عادت های بد” را اینجا ببینید تا از نزدیک به مانیکور مانند پنجه سبز زهرآگین شیران ، موهای پرپیچ و خم 2001 و سری جدید از دندانهای نیش نگاه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>