موزیک ویدیوی Lil Nas X’s MONTERO (با نام خود مرا صدا کنید) را تماشا کنید

[ad_1]

سرانجام Lil Nas X تک آهنگ مورد انتظار خود را منتشر کرد و همراه با یک ویدیو ویدیویی به همه ما یادآوری کرد که “Old Town Road” فقط نوک کوه یخ بود. “Montero (با نام خود مرا صدا کن)” نه تنها یک کرم گوش فوری است ، بلکه موزیک ویدیو یک شاهکار بصری است که در واقع ما فقط از هنرمندان بصیر مانند شاخه های FKA ، Chloe x Halle ، Cardi B و The Weeknd دیده ایم. این ویدئو رپ را در یک باغ عدن دوباره تصور کرده است – لقب Montero – که در آن Lil Nas X اغوا می شود و خودش لباس مار می پوشد و توسط هیئت منصفه گربه ای شیک پوش امتحان می شود. پس از آن او قطب را به جهنم می کشد و شیطان را اغوا می کند تا تخت سلطنت خود را بدست آورد. اگر شما در کارت یکنوع بازی شبیه لوتو 2021 ، Lil Nas X که به شیطان می رقصد ، در چکمه های بوکسور ، چکمه های بلند تا ران و نوارهای قرمز روشن تا زانو نیست ، تنها شما نیستید! اما لعنت ، من برای این کار اینجا هستم.

Lil Nas X ، نام اصلی او Montero Lamar Hill است ، نامه ای را به همراه ویدئو منتشر کرد که نشان می داد چرا این چیزی فراتر از یک قطعه هنری بسیار زیبا و مقدس است. در آن ، خواننده رپ با نوشتن نامه به خود جوان تر ، ترس گذشته خود را از علنی ساختن جنسیت خود و اینكه چگونه روایت جامعه LGBTQA + تلاش برای “فشار دادن به یك برنامه” باعث شد او بخواهد خود اصیل خود را پنهان كند ، نامه نوشت. وی نوشت: “مردم عصبانی خواهند شد ، خواهند گفت كه من یك برنامه را تحت فشار قرار می دهم. اما حقیقت این است كه ، من هستم.” “دستور کار اینکه مردم را وادار به زندگی دیگران کنند و دیکتاتوری را که باید بکنند متوقف کنند. برای شما عشق را از آینده می فرستم.”

چه چیز دیگری برای گفتن وجود دارد ، اما جهنم بله! موزیک ویدیوی بالا را مشاهده کنید و سپس پیام Lil Nas X به مونترو 14 ساله را بخوانید. شرط می بندیم که او بسیار لعنتی افتخار می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>