موزیک ویدیوی Lorde’s “Solar Power” را مشاهده کنید

[ad_1]

لورد مانند پرتوی آفتابی که از میان ابرهای سال 2021 عبور می کند و به چهره های محروم از رویای ما پاپ می رود ، لرد با تمام شکوه خواب آور خود به ما بازگشت. چهار سال پس از انتشار ملودرام، خواننده “گرین لایت” “Solar Power” را منتشر کرد که اولین آلبوم سومین آلبوم آینده خود به همین نام است و باعث می شود نبض الکترونیکی “زمین تنیس” با شعرهای خوب و انرژی موسیقی متناسب باشد. آواز می خواند: “گونه های من با رنگ های بالا ، هلوهای بیش از حد رسیده / بدون پیراهن ، بدون کفش ، فقط ویژگی هایم”.

به ما دادن ماما میا! در لرزش های ساحلی ، این ویدیو موسیقی جشن انقلاب تابستانی است و نشان می دهد که لورد در یک قطعه دو تکه زرد روشن مانند خواهر بزرگتر خنک پری دریایی کوچک در حالی که سایر اعضای خدمه جزیره آرام وی در نسیم تکان می خورند ، از کنار ساحل می گذرد . در یک لحظه ، همنوردان ساحل لورد او را بر روی سکوی چوبی که در امواج لرزان است بلند می کنند و اجازه می دهند هنگام حرکت با ریتم اقیانوس ، رانش کند. مملو از شادی و انرژی آرام بخش کافی برای متقاعد کردن ما برای رزرو یک مکان استوایی ، “انرژی خورشیدی” بازگشت آرام بخش لردی است که شایسته آن بوده ایم. فیلم کامل را در بالا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>