موزیک ویدیوی Megan Thee Stallion “Thot Shit” را تماشا کنید

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=KynkMn5Hv3Q

مگان تو استالیون سرود جدید تابستان دختر داغ را رها کرد و این ویدیو همه را به خود جلب کرده است هر کجا صحبت کردن. همین که تا آخر آن را تماشا کنید ، دلیل آن را خواهید فهمید. در 11 ژوئن ، او آهنگ جدید خود ، “Thot Sh * t” را منتشر کرد ، و صدای خواننده را می بیند که در موقعیت های قدرت به ترول های اینترنتی ضربه می زند. این ویدیو با کلیپی از یک سناتور محافظه کار گمنام که قبل از اقدام به خودارضایی اظهار نظر می کند “احمق قهقرایی احمقانه باید دهان خود را با آب مقدس بشویند” در ویدئویی از تینا اسنو (معروف به آلترهگو مگان) باز می شود. مطابق با NME، گزارش شده است که سناتور جیمز پی بردلی ، سناتور جمهوری خواه ، که برای انتقاد از فیلم “WAP” ، همکاری استالیون با کاردی بی ، مورد انتقاد قرار گرفت ، الگوبرداری شده است.

پس از ترولینگ غیرضروری و منفورانه سناتور ، وی با تعدادی از سلاتاها (این توهمات Thot است ، برای کسانی که نمی دانید) روبرو شده است که هر حرکت او را دنبال می کنند. این ویدئو یک تفسیر قدرتمند در مورد دنیای نفرت آنلاین است و همراه با برخی از غیرمنتظره ترین پیچ ها و پیچ ها است. پایان دادن به بیشترین راه ممکن NSFW ، ترانه و تصاویر جذاب و بدون شرم آن را به سطح بالاتری می رساند و تصورات را خیلی کم می گذارد. “Thot Sh * t” اولین نسخه استالیون در سال 2021 است و اگر آنچه در آینده خواهد بود چیزی شبیه به این رکورد است ، پس نمی توان منتظر ماند و دید که چه چیز دیگری در انتظار شماست.

فیلم را به صورت کامل در بالا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>