موزیک ویدیو رسمی سلنا گومز ، دی جی مار “عشق خودخواه”

[ad_1]

اگر American Horror Story: Freak Show و Disney Haunted Mansion با هم به یک شکل درآیند ، ممکن است چیزی شبیه آرایشگاه موی سلنا گومز در موزیک ویدیوی جدید “عشق خودخواه” با حضور DJ Snake به نظر برسد. سالن خالی از سکنه خالی ، که با تزئینات متنوعی از دکوراسیون دهه 70 ساخته شده است ، توسط گروهی تقریباً یکسان از پرتره های حساس صورت گومز اداره می شود. این پرتره ها مشتریان بی خبر را به پیچ و خمی از اتاق ها می کشانند و ابزارهای زیبایی معمول را به سلاح انتقام و تخریب تبدیل می کنند.

این ویدئو که با متن ترانه در مورد حسادت و اعتماد متزلزل همراه شده است ، تقریباً مطمئناً یک استعاره بازیگوشانه برای انتقام گرفتن از همسران سابق او است ، و آن صحنه تراشیدن سبیل اوج انتقام است. “آیا می توانم مو کوتاه کنم؟” مشتری نهایی ، با بازی دی جی مار ، قبل از اینکه گومز با لبخندی فریبنده و بی گناه از او استقبال کند ، می پرسد. فیلم کامل را در بالا مشاهده کنید تا سرنوشت هرکسی را که جرات پا به آرایشگاه گومز را دارد ، ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>