موزیک ویدیو Chloe x Halle “Ungodly Hour” را تماشا کنید

[ad_1]

Chloe x Halle حتما تصمیم گرفته است که ما سرانجام خودمان را دوست داریم زیرا آنها با یک موزیک ویدیو برای آلبوم استودیوی سال دوم خود به ما برکت داده اند ، ساعت غیر خدا! این دو در ابتدا از شاهکار خود در زمینه یک موزیک ویدیو رونمایی کردند نمایش امشب با بازی جیمی فالون 25 فوریه. همه ما می دانیم که خواهران می دانند به لطف اجراهای برجسته خود در خانه چطور یک نمایش لعنتی به نمایش بگذارند ، اما نماهنگ های آنها همیشه در سطح دیگری است و “ساعت غیر خدا” اثبات مثبت آن است. این خواهران مانند روبات های مجلل خود مانند لباس های شبیه به ربات های شیک لباس پوشیده اند ، زیرا آنها از یک برنامه رقص باورنکردنی و البته تصاویر زیبا استفاده می کنند.

خواهران نامزد گرمی ، خواستار این هستند که علاقه آنها قبل از اینکه برای عشق ورزیدن دربشان را بکشند ، زندگی خود را رقم زده و به تنهایی بالغ می شوند.

یک بار دیگر ، ملکه های R&B که در حال تکامل هستند ، با تصاویر و طراحی رقص خود ما را خیره کرده اند! ویدیوی بالا را تماشا کنید و پس از پایان کار ، کل آلبوم را پخش جریانی کنید. شما سزاوار درمان هستید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>