موسیقی متن امیدوار کننده زن جوان ، توضیح داده شده

[ad_1]

درست از انفجار مقدماتی فیلم “پسران” Charli XCX ، کاملا واضح است که زن جوان امیدوار کنندهزمرد فنل ، کارگردان ، قصد داشت از موسیقی فیلم برای تقویت طرح پیچیده استفاده کند – و از آهنگ ها به عنوان یک منبع کنایه بی ادعا استفاده کند. موسیقی متن فیلم bubblegum به عنوان ماسکی برای موضوعات بسیار جدی فیلم عمل می کند ، به همین ترتیب کاسی هر شب روی رژ لب قرمز خود نقاشی می کند و باعث می شود مردان به هدر رفته باشند ، دقیقه ها را شمارش می کنند تا وقتی بدون رضایت چیزی را امتحان می کنند. در زیر سطح خیلی کمین تر وجود دارد ، که نماد آن است که کاسی در کنار هم قرار گرفتن شیرین و بی ضرر در خارج ، انتقام سرد از یخ در داخل (اگرچه تقریبا به اندازه مردان یخ نیست).

اگرچه آنتونی ویلیس آهنگساز فیلم گفت تابلو تبلیغاتی، “آهنگهای زیادی در فیلم وجود داشت که به طعنه در تنظیماتی که در آنها استفاده می شود مورد استفاده قرار می گیرد” ، Vanity Fair. وی گفت: “من می خواستم این موسیقی متن بسیار زنانه ای باشد.” “من می خواستم از موسیقی پاپ ، به ویژه موسیقی پاپ افرادی مانند بریتنی اسپیرز و پاریس هیلتون که عموماً جدی گرفته نمی شوند ، استفاده کنم. من فکر می کنم به طور کلی ، این یک چیز تند و زننده از فرهنگ ما است تا مشخص کند چه چیزهایی خوب است و چه چیزهایی غیر از این.”

در ادامه با تحلیل هر یک از گزینه های انتخاب فیلم و چرایی تأثیرگذاری آنها در ادامه مطلب همراه باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>